Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№79 від 01.04.2014 року Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2014 році


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від      01    квітня     2014 року                     м. Бучач                           № 79 -од

 

 

Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів,

економного та раціонального використання

бюджетних коштів, дотримання суворої

бюджетної дисципліни, упорядкування мережі

 бюджетних установ, які фінансуватимуться

за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2014 році

 

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 27 березня 2014 року № 97-одПро заходи щодо наповнення місцевих бюджетів економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2014 році” та з метою запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевих бюджетів, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, інших соціальних виплат, економного і раціонального використання коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни:

 

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів у 2014 році (додаються).

 

2. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити реалізацію заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.

 

3.Структурним підрозділам райдержадміністрації,  ОДПІ у Бучацькому районі та виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад про стан виконання заходів інформувати фінансове управління до 4 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

5.Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам   голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов"язків.

 

 

 

Перший заступник голови

 районної державної  адміністрації

 

         О.О. КРАСНОЩОКИЙ

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема