Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№68 від 24.03.2014 року Про закінчення опалювального періоду 2013/2014 років


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2014року             м. Бучач                                   №68

 

 

Про закінчення опалювального

періоду 2013/2014 років

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року № 619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників», доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б.Гройсмана та Міністра енергетики та вугільної промисловості України  Ю.В.Продана від 26.03.2014 року № 3293/0/2-14 щодо завершення опалювального сезону, листа управління житлово-комунального господарства Тернопільської обласної державної адміністрації від 27.03.2014 року №01/2-10-577 «Про закінчення опалювального сезону», інших нормативного-правових актів, з метою впорядкування розрахунків за використаний природний газ та враховуючи метеорологічну ситуацію, що склалася на території району:

 

1. Рекомендувати підприємствам комунально – побутової сфери, установам та бюджетним організаціям району завершити опалювальний період 2013/2014 року 1 квітня 2014 року.

2. Для жителів району, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою газового – електричного опалення, рекомендувати завершити опалювальний період 1 квітня 2014 року.

3. У разі погіршення погодних умов та пониження температурних рівнів, продовжити опалювальний сезон у дошкільних навчальних закладах та закладах медичної сфери до 15 квітня 2014 року. 

4. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити проведення розрахунків з підприємствами надавачами послуг за надані населенню субсидії.

5. Рекомендувати керівникам дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та лікувальних закладів і музичних шкіл підтримувати учбовий та лікувальний процес у відповідному температурному режимі згідно санітарних норм.

6. Редакції районної комунальної газети «Нова доба» та районного радіомовлення довести зміст розпорядження через засоби масової інформації до жителів району.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

     Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                       О.О.КРАСНОЩОКИЙ

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема