Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№39 від 04.02.2014 року Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році


Бучацька районна державна адміністрація

Тернопільської області

Розпорядження

голови районної державної адміністрації

 

 

___ ___________ 2014 року                       м. Бучач                          № ____

 

 

Про підготовку до проведення зовнішнього

незалежного оцінювання навчальних досягнень

осіб, які виявили бажання вступати до вищих

навчальних закладів України у 2014 році

 

            Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р.№ 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти»  (зі змінами), розпорядження голови обласної  державної адміністрації від 20 січня 2014 року №16-од «Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році» та з метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2014 році,

 

1. Відділу освіти районної державної адміністрації:

    1) створити належні умови для проведення в червні 2014 року зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів?

    2) до 14 березня 2014 року сформувати мережу пунктів тестування, забезпечити згідно з вимогами всі необхідні умови для їх роботи?

    3) забезпечити дотримання нормативно-правових вимог під час проведення реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2014 року, випускників загальноосвітніх навчальних закладів попередніх років, учнів і студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

            4) організувати проведення роз’яснювальної роботи в педагогічних колективах, серед учнів, батьківської громадськості та через засоби масової інформації щодо порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання й особливостей вступу до вищих навчальних закладів І-ІV рівнів   акредитації в 2014 році?

            5) провести до 20 травня 2014 року навчання педагогічних працівників щодо виконання визначених їм обов’язків у пунктах тестування?

     6) надати право і створити умови громадським  спостерігачам для здійснення громадського контролю за ходом проведення зовнішнього незалежного оцінювання та широкого й об’єктивного інформування населення про його перебіг?

    7) сприяти у виконанні заходів з реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання?

    5) забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи, про стан виконання розпорядження інформувати районну  державну адміністрацію та департамент освіти і науки облдержадміністрації до 10 серпня 2014 року.

   2. Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації відповідно до визначених термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання організувати чергування медичних працівників на пунктах тестування.

   3. Сектору зв’язків з громадськими  організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики забезпечити висвітлення ходу підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в засобах масової інформації.

    4. Рекомендувати Бучацькому РВ УМВС України в Тернопільській області забезпечити виконання на усіх етапах зовнішнього незалежного оцінювання вимог доставки і зберігання тестових завдань, попередження зловживань та порушень порядку проведення тестування.

    5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації ТРИНЬЦІ О.І.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                   В. М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема