Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№53 від 28.02.2014 року Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2014 рік


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   “28 ”  лютого  2014р.               м. Бучач                      № 53 - од

 

 

 

Про проект  Програми  соціально-економічного

та  культурного  розвитку Бучацького

району  на 2014  рік

         

Заслухавши та обговоривши розроблений управлінням економічного розвитку  і райдержадміністрації  та  погоджений  в  департаменті  економічного розвитку  обласної  державної  адміністрації  проект  Програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  Бучацького  району  на 2014 рік, яка передбачає нарощення обсягів виробництва в окремих  галузях  економічної діяльності та спрямована на поступове  поліпшення  соціально-економічної  ситуації  в районі:

1. Схвалити основні показники проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Бучацького  району  на  2014  рік:

            1.1.Виробництво валового сукупного продукту в основних галузях матеріального виробництва  в  порівняльних  цінах  -  673,4 млн.грн.

            1.2.Обсяг  промислового виробництва в порівняльних цінах на 01.10.2013р.- 164,8 млн.грн.

             1.3. Виробництво валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств  в 2014 році прогнозується в сумі 502,5 млн. грн.

1.4. Обсяг капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування у фактичних цінах на 2014 рік  прогнозується в сумі 80.0 млн. грн., що становить  107,0 %  до рівня 2013  року. 

Передбачається  ввести в експлуатацію 2700,0 м2 загальної площі житла .При наявності коштів  продовжуватиметься  реставрація  Бучацької  ратуші.

            1.5. Автомобільним транспортом    району у  2014  році  передбачається  перевезти 10,0 тис.тонн  різних вантажів, перевезення  збільшиться на 5,2%. Перевезення  пасажирів  автомобільним  транспортом прогнозується 1590 тис.чол. що на 1,2% більше минулого року.

1.6. Роздрібний товарообіг, включаючи громадське харчування (в діючих цінах) прогнозується  в сумі  104,0 млн. грн., що на 6,7 % більше  проти рівня 2013 року.

          Обсяг  реалізації  платних  послуг  в  діючих  цінах  на  2014  рік прогнозується  в  сумі  23,0 млн.грн. (+ 7,4%).

1.7. Фонд оплати праці працівників зайнятих економічною діяльністю в 2014 році  прогнозується  в  сумі  200,6 млн.грн., що на  6,0 % більше ніж у 2013 році.

Середньомісячна  заробітна  плата працівників в цілому по галузях економіки у 2014 році прогнозується в сумі 2295  гривень, що становить 6,0% до минулого року, в тому числі:

-          в промисловості – 2352 грн.;

-          в сільському господарстві – 2320 грн.;

-          в будівництві – 2144 грн.

-          в  бюджетній  сфері  -  2358 грн.

        Кількість створених нових  робочих  місць в усіх сферах  економічної  діяльності  прогнозується  в  кількості  970  одиниць, що на 20 одиниць  більше програми минулого року. В  розрізі  галузей  нові  робочі  місця  передбачається  створити:

-          в  промисловості - 185р.м.;

-          в  сільському  господарстві – 135 р.м.;

-          в будівництві –    65  р. м.

 

            1.8. Прогнозна кількість діючих малих підприємств на 2014 рік становитиме 120 суб’єкти. Чисельність  працюючих  на  малих  підприємствах  порівняно  з  попереднім  роком  збільшиться  на 20 чол. і  становитиме  - 750 чол.

          Кількість  діючих  суб’єктів  господарювання – фізичних осіб  прогнозується  в  кількості 1965 чоловік або  порівняно  з  2013  роком  їх  чисельність  зросте  на  1,6 % ( або на 30 чол.).

Надходження від бюджетів усіх рівнів від діяльності малого підприємництва прогнозується в сумі 14 млн. 900 тис.грн., що становить 102,8 % до попереднього року.

 

 

            1.9. Розвиток  соціальної  сфері:

 

              Кількість  учнів  в  загальноосвітніх  навчальних  закладах – 7500 чол; (+120 дітей до минулого року)

   Кількість дітей  у  постійних  дошкільних  закладах  -  2118 чол;( + 130 дітей до минулого року)

-     Кількість  масових  бібліотек  всіх  видів  -  53 одиниці;

-          Книжковий  фонд  бібліотек  -  321,1 тис.примірників;

-          Кількість будинків культури та клубів – 59 одиниць на  13072 посадочних  місць;

-          Кількість  театральних  колективів  -  138 одиниць;

-          Кількість  музеїв  -  1;

-          Відвідувань  музеїв  за  рік  -  17100;

          2. З метою виконання показників Програми соціально-економічного та  культурного  розвитку Бучацького  району  на 2014 рік:        

2.1. Виконавчим комітетам  міської, селищної та сільських рад:

            2.2. Розробити проекти програм соціально-економічного  розвитку  територій на 2014  рік і подати їх  для розгляду  і  затвердження  на  сесіях  відповідних  рад.

            3.Рекомендувати:

3.1.Керівникам  підприємств, організацій  та  господарств  району   всіх  форм власності  у 2014  році:

3.2. Докласти  максимум  зусиль  щодо  виконання  основних  показників програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку Бучацького  району  на 2014  рік по галузях.

3.3.Підвищити  результативність  роботи  підприємств.

3.4.Забезпечити дотримання розрахункової дисципліни за  використані енергоресурси   та  сировину, своєчасну сплату податків та  фондових  платежів, виплати  заробітної  плати.

             3.5.Щомісячно  у  встановлені  строки  подавати  в  управління  економічного розвитку  райдержадміністрації  інформації  про  хід  виконання  основних  показників  програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  на  2014 рік  згідно  форм  звітності.

            4.Управлінню  економіічного розвитку  райдержадміністрації:

            4.1. Систематично узагальнювати та аналізувати отримані показники з метою недопущення негативних тенденцій розвитку народногосподарського комплексу району.

            4.2. У встановлені терміни подавати в департамент економічного розвитку облдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  основних  показників  програми  соціально-економічного та  культурного  розвитку  на  2014 рік.

            4.3. Взяти на контроль виконання основних заходів та пріоритетних напрямків програми  соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2014 рік, відповідно до стратегії розвитку Бучацького району на період до 2015 року.     

.           4.4. Проект Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку  Бучацького  району на 2014 рік  подати  для  затвердження  на  чергову  сесію  районної  ради.

            5.Управлінню  агропромислового  розвитку райдержадміністрації разом з керівниками  сільськогосподарських  підприємств  у  2014  році:

5.1.Забезпечити  своєчасне  і  якісне  здійснення  комплексу  весняно-польових робіт.

5.2.Активізувати  роботу  щодо  стабілізації поголів’я  всіх видів тварин, забезпечити  його  нарощування  у  всіх  категоріях господарств, підвищення  їх  продуктивності, нарощення  обсягів  виробництва  м’яса  та  молока,  проводити активну  роботу  по залученню  інвестицій у  розвиток  тваринництва.

            6. Галузевим  управлінням  та  установам  в Бучацькому  районі, управлінням  та  відділам  районної  державної  адміністрації   щоквартально  до 20  числа,  наступного  за звітним,  подавати  в  управління  економічного розвитку райдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  заходів  та  основних  показників  програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку   Бучацького  району  на  2014  рік для  подальшого  їх  розгляду  на  засіданнях  колегії  райдержадміністрації .

            7. Контроль за виконанням  даного  розпорядження  покласти  на  заступників  голови райдержадміністрації згідно  з  розподілом  обов’язків.

       

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                           О. О. КРАСНОЩОКИЙ  

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема