Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№45 від 13.02.2014 року Про внесення змін до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 лютого 2012 року №140-од


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «___»_________ 2014 року                м.Бучач                   №_____________

 

 

Про внесення змін до Інструкції

з діловодства в районній державній

адміністрації, затвердженої розпорядженням

голови райдержадміністрації

від 24 лютого 2012 року №140-од

 

 

На виконання голови обласної державної адміністрації від 30 січня
2014 року № 27-од «Про внесення змін до Інструкції з діловодства в обласній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 13 лютого 2012 року №85-од», відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2013 р. №75 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 1998 р. №322»:

 

1.Внести зміни до пункту 7 додатка 15 до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 лютого 2012 року №140-од, виклавши його у такій редакції:

«7. Подання прокурора з вимогами щодо усунення порушення закону причин та умов, що їм сприяли, притягнення осіб до передбаченої законом відповідальності, відшкодування шкоди, скасування нормативно-правового акта, окремих його частин або приведення його у відповідність із законом, припинення незаконних дій чи бездіяльності посадових і службових осіб – у визначений прокурором строк, що обчислюється з дня надходження подання.

Постанова прокурора про ініціювання притягнення особи до адміністративної відповідальності – у десятиденний строк з дня її надходження, якщо інше не встановлено законом». (додається)

2. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити керівнику апарату районної державної адміністрації СЛОБОДЯН М.П.

 

 

Перший заступник голови районної

          державної адміністрації                                     О.О. КРАСНОЩОКИЙ

 ..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема