Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№10 від 17.01.2014 року Про проект програми захисту населення і територій Бучацького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки


 


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___ ________  20___ року                 м. Бучач                           № ____

 

Про проект програми захисту

населення і територій

Бучацького району

від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного

характеру на 2014-2017 роки

 

 

Відповідно до Закон України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру»,  а також протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 7 серпня 2012 року № 3:

            1. Схвалити проект Програми захисту населення і територій Бучацького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки (далі - Програма), що додається.

2.                 Бучацькому районному відділу Управління ДСНС України у Тернопільській  області, сектору охорони здоров’я та цивільного захисту Бучацької районної державної адміністрації  подати проект Програми на розгляд сесії районної ради відповідно до її регламенту.

3.                 Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при розробці щорічних проектів районного бюджету передбачати кошти на виконання заходів цієї  програми.

     4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

                                     

Голова районної державної

 адміністрації                                                                                      В.М. САВКА

 .
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема