Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№25 від 28.01.2014 року Про районний бюджет на 2014 рік


                                                                               УКРАЇНА

                       БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                                               ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 

       

 

                          від “ 28 ”      січня        2014 року        м. Бучач                                 №   25-од

 

 

        Про  районний бюджет на 2014 рік.

 

 

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2014 рік у сумі 289009,7   тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 285428,3 тис. грн., спеціального фонду бюджету 3581.4 тис. грн. (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2014 рік у сумі 289009,7 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 284641,140 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 4368,560 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3.Установити профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 787,160 тис. грн. ,  напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 787,160  тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).

5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету на 2014 рік у сумі 86,0 тис. грн.

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів  на 2014 рік (додаток 4):

6.1. Загального фонду:

дотації вирівнювання місцевим бюджетам району сумі  15573,3 тис. грн.;

іншої додаткової дотації у сумі  50,0 тис.грн.;

6.2. Спеціального фонду:

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі  2509,3 тис.грн

 7. Установити, що перерахування дотації вирівнювання місцевим бюджетам району  здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань  від надходжень доходів до загального фонду  державного бюджету (відповідного місцевого бюджету) згідно із додатком № 4 до цього рішення.

  8. Установити на 2014 рік:

Обсяги повернення кредитів до районного бюджету у сумі 25,0 тис. грн., у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду у сумі  25,0 тис. грн.

Обсяги надання кредитів з районного бюджету у сумі 25,0 тис. грн., у тому числі надання кредитів із спеціального фонду у сумі 25,0 тис. грн.

        9.  Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2014 рік у сумі 20,0 тис. гривень.

      10. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2014  рік за їх економічною  структурою:

·                     оплата праці працівників бюджетних установ ;

·                     нарахування на заробітну плату ;

·                     придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів ;

·                     забезпечення продуктами харчування ;

·                     оплата комунальних послуг та енергоносіїв ;

·                     поточні трансферти місцевим бюджетам ;

·                     поточні трансферти населенню.

    11. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію  регіональних галузевих програм на загальну суму 69,0 тис.грн. (додаток № 8).

     12. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

13. Відповідно до статтей 43 та 73 Бюджетного кодексу України  одержувати на договірних умовах короткотермінові позички в Державній  казначейській службі України без нарахування відсотків за користування цими коштами для покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків загального фонду, у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

14.  Надати право Бучацькій районній державній адміністрації:

14.1. Здійснювати перерозподіл видатків бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету за кодами функціональної класифікації видатків та кодами бюджетних програм за загальним та спеціальним фондами бюджету, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації  та субвенції ( з урахуванням  частини шостої  статті102 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення  інших видатків за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету.

14. 2. Протягом 2014 року приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу  обсягів трансфертів з державного бюджету України місцевим бюджетам між

міським бюджетом міста Бучач, Золотопотіцьким селищним та сільськими бюджетами у період між сесіями Бучацької районної ради за погодженням із постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет.

 15.  Надати право фінансовому управлінню Бучацької районної державної адміністрації :

 15.1. В межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

 15.2. В процесі виконання районного бюджету у виняткових за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених  у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації  видатків бюджету  у межах загального  обсягу  бюджетних призначень  за кодом функціональної класифікації та кодом бюджетної програми  окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету.

16. Додатки 1 - 8 до цього розпорядження є його невід’ємною частиною.

17. Дане розпорядження  подати на розгляд та затвердження  черговою сесією  районної ради.

 

 

Голова районної

 державної адміністрації

В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема