Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№7 від 13.01.2014 року Про районні заходи щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2014 році


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  ___________20__ року                 м. Бучач                          № 7

 

 

Про районні заходи  щодо державної підтримки

підприємств установ пенітенціарної

служби області, залучення їх до виконання

державних замовлень, цільових програм

та створення нових робочих місць

для засуджених у 2014 році

 

            Відповідно до законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку трудової зайнятості засуджених», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації   від 19   грудня 2013 року  № 630-од  «Про заходи  щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2014 році» з метою створення нових робочих місць для засуджених, їх професійно-технічного навчання, реалізації вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо залучення засуджених до суспільно корисної праці, відшкодування ними вартості утримання та стягнень за виконавчими листами і спрямування отриманих коштів на створення належних умов утримання засуджених відповідно до вимог Ради Європи:

            1. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату  райдержадміністрації, управлінню економічного розвитку райдержадміністрації:

1) визначити перелік продукції, яка виготовляється на підприємствах установ пенітенціарної служби області та максимально сприяти їх залученню до участі у конкурсах їз закупівлі товарів, робіт, послуг за державні кошти;

2) при формуванні місцевих бюджетів внести пропозиції щодо фінансування регіонального замовлення для виправних колоній області в сумі не менше 25 тис. грн. на рік;

3) забезпечити своєчасне надсилання запрошення щодо участі у проведенні конкурсу із закупівлі товарів, робіт, послуг за державні кошти до управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області або до установ пенітенціарної служби області.

2. Районній спостережній комісії при райдержадміністрації відповідно до пункту 2 статті 56 Кримінального-виконавчого кодексу України забезпечити постійне працевлаштування засуджених дільниць соціальної реабілітації на контрагентських об’єктах за межами установ виконання покарань.

3. Відповідно до вимог діючого законодавства забезпечити закупівлю товарів в установах пенітенціарної служби області:

1) відділу освіти райдержадміністрації для потреб навчальних закладів району;

2) Бучацькій районній центральній комунальній лікарні та Золопотіцькій районній комунальній лікарні для потреб закладів охорони здоров’я району;

3) управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для потреб територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) в Бучацькому районі;

4) виконавчим комітетам місцевих рад для потреб підвідомчих закладів.

4. Виконавцям даного розпорядження про стан виконання розпорядження інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітнім періодом.

5. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації узагальнити інформацію та інформувати райдержадміністрацію про проведену роботу щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітнім періодом.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 січня 2013 року №3 «Про заходи щодо залучення виробничих потужностей підприємств установ пенітенціарної служби області в економіку району та створення нових робочих місць для засуджених                    у   2013 році»

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  КРАСНОЩОКОГО О.О.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                     В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема