Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№19 від 23.01.2014 року Про робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 23 січня 2014 року                          м. Бучач                                       №19-од

 Про робочі групи з питань

легалізації виплати заробітної плати

та зайнятості населення     

                                    

     На виконання Плану спільних заходів з питань детінізації економічних процесів в області від 10.01.2014 року № 01-7/07.02-08,  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 вересня  2009 року № 664 „ Про легалізацію виплати заробітної плати та зайнятості населення  ”, а також з метою захисту прав громадян , пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками  та у зв’язку з кадровими змінами :

    1. Затвердити склад робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення ( додаток 1).

    2 . Затвердити Положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення  ( додаток 2)

    3.  Затвердити план – графік проведення обстежень  робочими групами по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  суб’єктів господарювання усіх форм власності  ( додаток 3)  

    4.  Робочим групам проводити оперативні обстеження  суб’єктів господарювання щодо виконання чинного законодавства у сфері праці

( оформлення трудових відносин , виплати  заробітної плати ) відповідно до Положення про робочі групи та плану – графіку проведення обстежень .

    5.   Керівникам  робочих груп ( заступникам ) :

    1) Про проведену роботу  інформувати районну державну адміністрацію , департамент  соціального захисту населення облдержадміністрації  кожного четверга та щомісячно до 5 числа, що настає за звітним періодом .

   2) Про виявлені порушення інформувати Бучацьку об’єднану  державну податкову інспекцію  та головного державного  інспектора  праці ТДІзПП в Тернопільській області .

    6. Визнати таким , що втратило чинність розпорядження  голови районної державної адміністрації від  28 травня   2013 року  № 145-од „ Про робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  ”

    7.Контроль за виконанням  розпорядження доручити заступникам голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків .

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                             В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема