Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№32 від 29.01.2014 року Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та стан заборгованості підприємств, установ, організацій району по страхових внесках за 2013 рік


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”__________ 2014 року        м. Бучач                                 №32

 

 

Про стан надходження коштів

 до бюджету Пенсійного фонду та стан

заборгованості підприємств, установ, організацій

району по страхових внесках за 2013 рік

 

До бюджету Пенсійного фонду в Бучацькому районі станом на  1 січня 2014 року з усіх джерел фінансування надійшло 293 млн. 548 тис.грн, що на 675 тис більше за відповідний період 2013 року. Загальний обсяг видатків на виплату пенсій за 12 місяців 2013 року склав  233 млн 061 тис. грн., що на 14 млн 779 тис грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Загальний борг  по страхових внесках станом  на 01.01.2014 року становить 1 млн 942,4 тис.грн. В порівнянні до 01.01.2013 року загальний борг по страхових внесках зменшився на  24,4 тис.грн.

Разом з тим, питання погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду України залишається проблемним.

Протягом 2013 року проводилась спільна робота з Прокуратурою району та Державною виконавчою службою в Бучацькому районі. В прокуратуру району направлено 24 матеріали для подання позовів в інтересах органів Пенсійного фонду про стягнення коштів на загальну суму 172,6 тис.грн, з них задоволено 13 позовів на суму 39,2 тис.грн. По інших – сплачено в добровільному порядку до моменту винесення судом рішення по справі.

За звітний період від спільних дій Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі та Державної виконавчої служби Бучацького районного управління юстиції  надійшло 134,6 тис.грн.

Станом на 01.01.2014 р. на виконанні в ДВС в Бучацькому районі знаходилось 69 вимог на суму 443,9 тис.грн., 25 рішень суду про стягнення коштів на суму 236,7 тис.грн.

З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України, погашення заборгованості платників страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, вчасної та в повному обсязі виплати пенсій і грошової допомоги жителям району:

1. Інформацію про наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості по страхових внесках взяти до відома.

2. Управлінню Пенсійного фонду України в Бучацькому районі                (БОБИНУ М.Р.):

1) вжити невідкладних заходів щодо забезпечення виконання планових показників з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду України та своєчасної і  повної сплати суб’єктами господарювання внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

2) здійснювати моніторинг результатів виконання завдань щодо погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України платниками страхових внесків та в разі невиконання подавати до правоохоронних органів матеріали, що свідчать про порушення прав застрахованих осіб та ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

3) забезпечити взаємодію з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами району з питань своєчасної сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України.

           3. Рекомендувати державній виконавчий службі  Бучацького районного управління юстиції (ТРУХ Н.Я.) вжити заходів щодо своєчасного розгляду вимог Управління Пенсійного фонду України про сплату єдиного соціального внеску та страхових внесків на загальнообов’язкове  державне пенсійне  страхування.

4.      Заступникам голови районної державної адміністрації (згідно з розподілом обов’язків):

           1) провести  роботу  з підприємствами-боржниками щодо забезпечення погашення заборгованості з платежів  до Пенсійного фонду України.

            2) посилити дієвий контроль за результативністю роботи комісії з питань забезпечення та своєчасності сплати податків, внесення  інших обов’язкових платежів та ефективного використання коштів, а також погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

            5.Управлінню Пенсійного фонду України у Бучацькому районі (БОБИН М.Р.), Державній виконавчій службі  Бучацького районного управління юстиції (ТРУХ Н.Я.) про хід виконання  даного доручення інформувати районну державну адміністрацію до 01 липня 2014 року.

           6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.                             

 

Голова районної державної

      адміністрації                                                                    В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема