Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№33 від 29.01.2014 року Про підсумки виконання в районі цільової програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки»


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗППОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”__________ 2014 року        м. Бучач                                 №33

 

Про підсумки  виконання в районі цільової програми

«Цукровий діабет» на 2010-2013 роки»

 

Відповідно до Державної цільової програми «Цукровий діабет» на 2009-2013 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2009 року №877, на виконання рішення сесії Тернопільської обласної ради від 22 квітня 2010 року № 935 «Про обласну цільову програму «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки», з метою підвищення ефективності загальнодержавних заходів, спрямованих на запобігання та зниження рівня захворюваності на цукровий діабет, в районі рішенням сесії Бучацької районної ради затверджено цільову програму «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки.

В районі зареєстровано 3011 хворих на цукровий діабет (у 2010 році –2191).

Одним із завдань районної програми «Цукровий діабет» є раннє виявлення цукрового діабету. У цьому плані в районі протягом року була проведена значна робота і, зокрема, основна увага приділялась налагодженню визначення глікемії у первинних ланках медичної служби.

Проте, показники поширеності цукрового діабету серед населення району  зростають з року в рік і мають стабільну динаміку. В загальному, по області поширеність діабету на 100 тисяч населення зросла на 8,2%, захворюваність – на 4,9% .

Виходячи із наведеного та з метою подальшої реалізації завдань, визначених Державною цільовою програмою «Цукровий діабет»:

1. Інформацію про хід виконання в районі цільової програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки взяти до відома.

   2. Бучацькій центральній комунальній районній лікарні (АНДРУСЕНКО Я.П.), Золотопотіцькій комунальній районній лікарні (ПОНТУС В.А.), Бучацькому районному центру первинної медико-санітарної допомоги ( ГОЛОВЕЦЬКИЙ С.М.):

   1) продовжити реалізацію заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та зниження рівня захворюваності на цукровий діабет, його ускладнень, спричинених ними інвалідності і смертності;

               2) забезпечити районні заклади охорони здоров’я та хворих на цукровий діабет лікарськими засобами і виробами медичного призначення;

                

 

               3) забезпечити оздоровлення дітей району, хворих на цукровий діабет у спеціалізованих санаторіях та оздоровчих центрах;

               4) підвищувати рівень обізнаності населення щодо проблем виникнення захворювання на цукровий діабет, шляхом проведення інформування з питань профілактики, діагностики та лікування через засоби масової інформації;

               5) спільно з аптечними закладами району провести благодійну акцію в рамках відзначення Всесвітнього дня діабету – 14 листопада;

               6) виконавцям про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 10 липня 2014 року.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (МОЦИК Л.В.)  при формуванні бюджету на 2014 рік передбачити видатки на фінансування заходів щодо профілактики та лікування цукрового діабету.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.06.2012 року №361-од «Про хід виконання в районі цільової програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки»

5. Контроль за виконанням розпорядження голови райдержадміністрації покласти на заступника голови райдержадміністрації ТРИНЬКУ О.І.

 

 

Голова районної державної

   адміністрації                                                                                  В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема