Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№431 від 26.12.2013 року Про затвердження умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про затвердження умов конкурсу

на визначення  перевізників для

роботи на приміських автобусних

маршрутах загального користування,

що не виходять за межі району

 

   Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою належного забезпечення перевезення пасажирів Бучацького району на автобусних маршрутах загального користування:

1. Затвердити умови конкурсу на визначення  перевізників для роботи  на приміських автобусних маршрутах  загального користування, що не виходять за межі району (додаються).

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, щорічно до 01 січня інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання даного розпорядження.

3. Начальнику юридичного сектору апарату районної державної адміністрації  подати  дане  розпорядження на державну реєстрацію до Бучацького районного управління юстиції.

4. Розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням  розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації                 КРАСНОЩОКОМУ О.О.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                                В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема