Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№425 від 26.12.2013 року Про проект комплексної програми розвитку цивільного захисту Бучацького району на 2014-2017 рокиУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___ ________  2013  року                 м. Бучач                           № ____

 

Про проект комплексної програми розвитку цивільного захисту Бучацького району на 2014-2017 роки

 

 

Відповідно до Закону України “Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки”:

1.                 Схвалити проект комплексної програми розвитку цивільного захисту Бучацького району на 2014-2017 роки (далі - Комплексна програма), що додається.

2.                 Сектору охорони здоров’я та цивільного захисту районної державної адміністрації, районному відділу УДСНС України у Тернопільській області подати проект Комплексної програми на розгляд сесії районної ради відповідно до її регламенту.

3.                 Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при розробці щорічних проектів районного бюджету передбачати кошти на виконання заходів цієї Комплексної програми.

     4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КРАСНОЩОКОГО О.О.

 

                                     

Голова районної державної

          адміністрації                                                                             В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема