Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№429 від 26.12.2013 року Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами Бучацького району на 2014 рік     

 УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2013 року              м. Бучач                               № ______

 

Про затвердження плану

комплектування навчально-

методичного центру  цивільного

захисту та безпеки життєдіяльності

Тернопільської області слухачами

Бучацького району на 2014 рік

 

      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 “ Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань  цивільного захисту ” та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 грудня 2013 року № 619-од “Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2014 рік” :

            1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами Бучацького району на 2014 рік, що додається.

            2. Начальникам цивільного захисту міської, селищної та сільських рад, начальникам служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій району пройти підготовку керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту у відповідності з затвердженим планом комплектування.

            3. Начальнику Бучацького районного відділу УДСНС України у Тернопільській області Михайлюку І.В. забезпечити контроль за проходженням підготовки керівного складу і фахівців підприємств, установ і закладів району недержавної форми власності.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2012 року № 943-од  “ Про затвердження Плану комплектування слухачами Бучацького району обласних та міста Бучач курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів та фахівців                    навчально-методичного пункту цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області на 2013 рік“

          5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  КРАСНОЩОКОГО О.О.

 

 

 

Голови районної державної
           адміністрації                                                                               В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема