Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№430 від 26.12.2013 року Про проведення навчань і тренувань по цивільному захисту (цивільній обороні) на 2014 навчальний рік     

 УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________ 2013 року              м. Бучач                               № ______

 

Про проведення навчань і тренувань по
цивільному захисту (цивільній обороні)

на 2014 навчальний рік

 

            Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 “ Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійснення заходів з питань  цивільного захисту ” та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 грудня 2013 року № 619-од “Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2014 рік”:

      1. Затвердити  План-графік проведення командно-штабних, комплексних та об’єктових навчань і тренувань ( додатки 1-3 ).

      2. Начальникам цивільної оборони місцевих рад, начальникам служб цивільної  району, керівникам підприємств, установ та організацій провести навчання згідно Плану-графіка.
       3. Керівникам суб’єктів цивільної оборони району до проведення навчань і тренувань залучити максимальну кількість працюючого та непрацюючого населення, а також учнів та студентів навчальних закладів.

       4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2012 року № 944-од “Про проведення навчань і тренувань по цивільному захисту (цивільної оборони) на 2013 рік“

        5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації КРАСНОЩОКОГО О.О.

 

 

Голова районної державної
          адміністрації                                                                                  В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема