Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№401 від 16.12.2013 року Про затвердження кадрового резерву на 2014 рік на керівні посади фінансового управління Бучацької районної державної адміністрації


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

                            від ___  ___________ 2013 року       м. Бучач                  №  401

 

Про затвердження кадрового резерву на 2014 рік на керівні посади фінансового управління Бучацької районної державної адміністрації 

 

Відповідно до ст.28 Закону України  “Про державну службу”, Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 28.02.2001 року №199 „Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби” (зі змінами) та пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від  20.05.2013 року №348 „Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ з питань фінансів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації”:

 1. Затвердити список осіб,  які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на 2014 рік на  посаді начальника   фінансового управління районної державної адміністрації  згідно  додатку.

 2. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника голови  районної державної адміністрації КРАСНОЩОКОГО О.О.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                       В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема