Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№405 від 18.12.2013 року Про організацію виконання в районі обласної інвестиційної програми будівництва і реконструкції недобудованих та застарілих приміщень сільських навчальних закладів


Бучацька районна державна адміністрація

Тернопільської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

«______»     грудня  2013 р                           м. Бучач                                   №405

 

 

Про організацію виконання в районі

обласної  інвестиційної програми будівництва

і реконструкції недобудованих та

застарілих приміщень сільських

навчальних закладів

 

            З метою реалізації в районі обласної інвестиційної програми будівництва і реконструкції недобудованих та застарілих приміщень сільських навчальних закладів, виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 9 грудня 2013 р. № 601-од  «Про організацію виконання обласної інвестиційної програми будівництва і реконструкції недобудованих та застарілих приміщень сільських навчальних закладів»:

1. Відділу  освіти, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити виконання затверджених інвестиційною програмою заходів у межах коштів, передбачених у районному бюджеті, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні бюджету на фінансовий рік в період 2014-2016 рр. передбачити фінансування дольової участі у будівництві і реконструкції в обсягах передбачених цільовою програмою.

3. Відділу освіти, фінансовому управлінню, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію щороку до 5 січня упродовж терміну реалізації заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації КРАСНОЩОКОМУ О.О.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                    В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема