Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№296 від 04.10.2013 року Про відзначення в районі Дня Українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ     

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____ _____________2013 року                          м. Бучач                        №296

 

Про відзначення в  районі

Дня Українського козацтва,

Дня утворення Української

Повстанської Армії та

Покрови Пресвятої Богородиці

 

            Відповідно до Указу Президента України від 28 січня 2010 року № 75/2010 «Про вшанування учасників боротьби за незалежність  України  у  ХХ столітті», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 вересня 2013 року № 454-од «Про відзначення в області Дня українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці», з метою виховання у громадян поваги до історичного минулого українського народу:

          1. Утворити організаційний комітет з відзначення в районі Дня українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці у складі згідно з  додатком.

            2. Затвердити заходи з відзначення в районі Дня українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці, що додаються.

3. Виконавцям про виконання заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобів масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 18 жовтня 2013 року.

            4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи, узагальнення матеріалів та про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію, обласну державну адміністрацію до 22 жовтня 2013 року.

             5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ТРИНЬЦІ О.І.

 

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                                                   В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема