Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№315 від 22.10.2013 року Про проведення в районі Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та відзначення 70 - річчя визволення Тернопільської області від фашистських загарбниківБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від "____"   _________ 2013 року             м. Бучач                            № _____

 

 

Про проведення в районі Всеукраїнської естафети

пам’яті «Слава визволителям України» та

відзначення 70 - річчя визволення Тернопільської області

від фашистських загарбників

 

            На виконання Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року

№ 604/2012 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 листопада 2012 року № 960-од «Про відзначення в області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 грудня 2012 року № 884-од «Про відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2013 року №488-од «Про проведення в області Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та відзначення 70 - річчя визволення Тернопільської області від фашистських загарбників» та з метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни:

          1. Утворити організаційний комітет з проведення в районі Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та відзначення 70-річчя визволення Тернопільської області від фашистських загарбників, у складі згідно з  додатком.

            2. Затвердити заходи з проведення в районі Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та відзначення 70-річчя визволення Тернопільської області від фашистських загарбників, що додаються.

3. Забезпечити прийняття та передачу Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» відповідно до графіку проведення Всеукраїнської естафети 21 липня 2014 року.

4. Керівникам структурних підрозділів, виконкомам місцевих рад провести відповідні заходи з нагоди 70-річчя визволення м. Тернополя та району від фашистських загарбників,

5. Виконавцям заходів інформувати про проведену роботу сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 08 серпня 2014 року.

            6. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи щодо реалізації заходів та про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію, обласну державну адміністрацію до 15 серпня 2014 року.

             7. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації ТРИНЬЦІ О.І.

 

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                                                   В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема