Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№289 від 28.09.2013 року Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до районної державної адміністрації упродовж 9-ти місяців 2013 року


                                                          

УКРАЇНА

  БУЧАЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від „____”_________ 2013 року        м. Бучач                          № 289

 

Про стан розгляду  звернень

громадян, що надійшли до районної

державної адміністрації упродовж  9-ти

місяців 2013 року

 

Аналіз діяльності органів виконавчої влади щодо організації роботи зі зверненнями громадян та забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» свідчить, що керівництво районної державної адміністрації, керівники управлінь та відділів, голови місцевих рад району приділяють належну увагу щодо вдосконалення роботи з питань  розгляду заяв та скарг громадян району.

            Вживаються заходи щодо зміцнення виконавської дисципліни за своєчасним і повним розглядом звернень громадян.

Упродовж   9-ти місяців 2013 року до районної  державної адміністрації надійшло 490 звернень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року загальна їх кількість  збільшилася на 25 звернень.  В тому числі, на особистому прийомі до керівництва  районної державної адміністрації надійшло 143  звернення.

У зв’язку з підвищенням вимогливості до розгляду скарг та листів, зменшилося  число звернень громадян до органів влади вищого рівня. За 9–ть місяців 2013 року  надійшло 19 звернень або 3,9 відсотка  від загальної кількості усіх звернень, в відповідному періоді 2012 року  їх число становило 48, або 10,8 відсотка.  

Разом з тим, у діяльності керівників структурних підрозділів, голів місцевих рад з розгляду звернень допускаються окремі недоліки. Мають місце непоодинокі факти, коли робота з зверненнями громадян носить поверхневий характер, допускається зволікання з вчасним інформуванням заявника, що породжує повторні звернення до органів влади вищого рівня.

У цьому році до райдержадміністрації найбільше звернулося жителів з м. Бучача , Костільницької, Скомороської, Миколаївської сільських рад.

        Виходячи з вищенаведеного та з метою забезпечення належної роботи із зверненнями громадян та належного виконання вимог нормативно-правових актів з даного питання:

1. Інформацію про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до районної державної адміністрації впродовж 9-ти місяців 2013 року, взяти до відома.

2. Керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації,  головам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району:

1) Забезпечити неухильне виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові  заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою ліквідації недоліків, які мають місце в роботі з  розгляду листів, заяв і скарг громадян.

2) До 30 жовтня  2013 року на розширених нарадах колективів  управлінь,  відділів виконкомах місцевих рад району детально проаналізувати стан розгляду звернень громадян та організацію їх особистого прийому,  «гарячих» телефонних ліній та телефонів довіри.

3) Щоквартально проводити аналіз звернень громадян,  систематизувати, узагальнювати  питання, порушені у листах, заявах та скаргах, заслуховувати їх звіти  на засіданнях колегій, виробничих нарадах, засіданнях виконкомів.

4) Особливу увагу  приділяти соціально незахищеним та малозабезпеченим громадянам, інвалідам, багатодітним сім’ям.

5) Посилити виконавську дисципліну щодо своєчасного і повного розгляду звернень громадян,  дотримання термінів їх виконання, вживати заходи дисциплінарного впливу до посадових осіб за неналежне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян».

      3. Вищезазначеним керівникам про виконання даного розпорядження інформувати сектор контролю районної державної адміністрації до 1 грудня 2013 року.

     4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації  Слободян М.П.

 

Голова районної державної

      адміністрації                                                                                          В.М.САВКА     

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема