Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№290 від 28.09.2013 року Про стан злочинності та протидії злочинним проявам і корупції в Бучацькому районі


УКРАЇНА

  БУЧАЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від „____”_________ 2013 року        м. Бучач                          № 290

 

Про стан злочинності та протидії злочинним проявам і корупції в Бучацькому районі

 

 

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 вересня 2009 року «Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції», введеного в дію Указом Президента України від 27 жовтня 2009 року № 870/2009 упродовж дев’яти місяців 2013 року районною державною адміністрацією, правоохоронними органами вжито ряд організаційно – практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності діяльності щодо запобігання і виявлення корупції, боротьби із злочинністю, зміцнення законності та правопорядку.

            Вжитими заходами та підвищенням рівня взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими  органами загалом вдалось стабілізували криміногенну ситуацію в районі.

Відзначається зменшення в районі на 47,8 % кількість тяжких та особливо тяжких злочинів загального кримінального спрямування (24 злочини в 2013 році поти 46 – в 2012 році). Знизився рівень крадіжок, яких за звітний період зареєстровано 26 випадків (в 2012 році – 31), зменшилася кількість випадків хуліганства (2013 рік  – 1,  проти  2012 рік – 4).

Проте, на 1,5 % збільшилась кількість злочинів, ніж  в аналогічному періоді 2012 року (137 - в 2013році,  проти 135 -  в 2012 році)

З метою ефективного  виконання   Комплексної програми «Профілактики правопорушень, боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку на 2011-2015 роки», керуючись Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», виходячи з вищенаведеного та з метою активізації зусиль у боротьбі із злочинністю та проявами корупції:

  1.Інформацію заступника голови районної державної адміністрації О.О.Краснощокого про стан злочинності та протидії злочинам проявам і корупції в Бучацькому районі взяти до відома.

2. Керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам районних територіальних підрозділів обласних органів виконавчої влади, виконкомам міської, селищної, сільських рад:

1) Звернути увагу на персональну відповідальність за дотриманням норм Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції».

2) Забезпечити виконання заходів в рамках Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 січня 2012 року №27.

3) Двічі на рік розглядати питання виконання заходів щодо запобігання проявам корупції в рамкам Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» на засіданнях колегій, нарадах при керівництві, нарадах трудових колективів, засіданнях виконкомів міської, селищної, сільських рад.

4) Забезпечити організаційні заходи щодо впровадження норм нового антикорупційного законодавства зі змінами.

2. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно – секретної роботи апарату райдержадміністрації:

1) Забезпечити удосконалення роботи районної спостережної комісії з надання особам, які звільнені з місць позбавлення волі, допомоги в соціальній адаптації.

2) Щокварталу за участю керівників правоохоронних органів аналізувати стан забезпечення законності, порядку, координації зусиль з профілактики правопорушень та виконання загальнодержавних та регіональних програм у правоохоронній сфері.

3) Сприяти органам внутрішніх справ у відновленні та функціонуванні громадських формувань з охорони  громадського порядку, організації роботи громадських пунктів охорони порядку.

4) Аналізувати стан реагування структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо осіб, які притягнуті до відповідальності за корупційні правопорушення.

3. Районному відділу УМВС України  в Тернопільській області:

1)  Активізувати профілактичну роботу з питань щодо запобігання і протидії правопорушенням з метою зниження рівня злочинності в районі.

2) Проводити систематичне роз’яснення в засобах масової інформації питань, пов’язаних із запобігання злочинам, реформуванням правоохоронних органів, необхідності участі громадян в охороні громадського порядку, запобіганні і протидії правопорушенням та злочинності.

3) Посилити роботу з питань профілактики злочинів проти особи, рецидивної злочинності та злочинів, скоєних неповнолітніми.

4) Вжити заходів щодо посилення контролю за дотриманням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

4. Про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                                   В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема