Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№288 выд 28.09.2013 року Про підсумки літнього оздоровлення дітей району


УКРАЇНА

  БУЧАЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від „____”_________ 2013 року        м. Бучач                            № ____

 

Про підсумки літнього

оздоровлення дітей району

 

 

    На виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 27 вересня 2013 року № 456-од «Про підсумки літнього оздоровлення дітей»,  відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, затвердженої сесією районної ради від 19 квітня 2013 року № 285,  розпорядження голови райдержадміністрації від 03 червня 20132р. № 159-од  «Про організацію та проведення оздоровчої кампанії у 2013 році»  структурними підрозділами райдержадміністрації забезпечено організацію оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2013 року.

Відповідно до статистичних даних в Бучацькому районі у  проживає 7 912 дітей віком від 7 до 17 років. Станом на 20 вересня 2013 року відпочинком та оздоровленням охоплено 6005 дітей, що становить 75,8% від загальної кількості дітей шкільного віку. Проведено оздоровлення 2797 дітей, що становить 35,3% від загальної кількості та послугами відпочинку охоплено 3208 дітей, що становить 40,5%. З них по категоріях: 61 - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки; 68 - дітей-інвалідів; 29 – діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської АЕС; 1 495 – дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей; 1 273 – дітей, які перебувають на диспансерному обліку; 297 – талановитих, творчих; 148 – діти АПК та соціальної сфери села.

Протягом червня поточного року в районі діяли 41 пришкільний табір, в яких відпочивало 4700 дітей району. Для проведення  пришкільних таборів освоєно 197 400 грн. Також, на проведення оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій з районного бюджету виділено кошти у сумі 100 000 грн. (рішення сесії районної ради від 26 грудня 2012 року № 250). За даними відділу освіти райдержадміністрації в ДОЗ «Лісовий дзвіночок» оздоровлено  66 дітей соціально-незахищених категорій, з них: 9 - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 6 – дітей - інвалідів; 51- дитина з числа багатодітних і малозабезпечених сімей.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Януковича В.Ф. в районі проведено ряд оздоровчих та відпочинкових заходів для творчих талановитих дітей. Серед змістовних короткотермінових оздоровчих заходів слід відзначити проведення відпочинково-вишкільного табіру «Мандри понад Стрипою» на базі ДОЗ «Лісовий дзвіночок». З учнями проводилась відповідна виховна робота щодо змістовного і цікавого дозвілля. У таборі працювали гуртки та спортивні секції. Також здійснювалися туристичні поїздки по районі та за його межі з метою ознайомлення учнів з історією рідного краю.

Враховуючи підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році, з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, а також стимулювання діяльності дитячих оздоровчих закладів району під час проведення оздоровчої кампанії 2014 року:

1. Відділам у справах молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, центральній комунальній районній лікарні, керівникам ДОЗ «Лісовий дзвіночок», ОК «Лісовий» вжити заходів щодо усунення недоліків, які були виявленні під час проведення оздоровчої кампанії.

2. Затвердити заходи з підготовки та організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2014 році (далі – заходи), що додаються.

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам міської, селищної та сільських рад, відповідальним виконавцям:

1) Забезпечити організацію виконання заходів.

2) Про проведену роботу інформувати відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 03 травня 2014 року.

4. Відділу у справах  молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи з питань підготовки до оздоровчої кампанії і про стан виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 10 травня 2014 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.06.2013р. № 159-од  «Про організацію та проведення оздоровчої компанії 2013 року».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Триньку О.І.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                              В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема