Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№291 від 30.09.2013 року Про початок опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2013-2014 роківБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «30» вересня 2013 року            м. Бучач                                 №291-од

 
 Про початок опалювального
 сезону  в осінньо-зимовий
 період 2013-2014 років

 

      На виконання ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року №619 «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників», у зв’язку з кліматичними умовами, що характеризуються різним коливаннями середньодобових температур, похолоданням:

 

       1.  Розпочати опалювальний сезон 1 жовтня 2013 року для споживачів  соціальної сфери , а  з 15 жовтня 2013 року  для інших категорій споживачів  району.

       2.  Бучацькому управлінню з експлутації газового господарства ВАТ „Тернопільгаз” (Навроцький М.М.) організувати проведення подвірного обходу, розпломбувати опалювальні прилади та додатково інформувати населення про дотримання Правил безпеки систем газопостачання при користуванні газом в побуті.

       3. Опалення та подачу теплової енергії забезпечити лише приміщення , які підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період, на підставі замовлень споживачів.

       4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Гузовський В.Й.) забезпечити подання інформації у Бучацьке управління з експлуатації газового господарства ВАТ  „Тернопільгаз” про розмір призначених субсидій.

       5.   Редакції районної газети «Нова доба» (Тракало В.Й.), районному радіомовленню (Шмига Я.Я.) висвітлити зміст  данного розпорядження жителям району.

       6.    Контроль за виконанням данного розпорядження  доручити  заступникам голови районної державної адміністрації згідно з розподілом  обов’язків.

    

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                                              В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема