Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№280 від 20.09.2013 року Про проведення в районі Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ______________2013року         м. Бучач                                     №280

 

Про проведення в районі

Всеукраїнського Олімпійського уроку

та Олімпійського тижня

 

На виконання резолюції Прем'єр – міністра України від 07.08.2013р. №31196/1-13 та Віце-прем'єр-міністра України від 18.07.2013 №25660/1/1-13, розпорядження голови облдержадміністрації  від  04 вересня 2013 року  № 397-од «Про проведення в області Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня та ІХ Всеукраїнської вело естафети «Спорт для всіх єднає Україну!»,  з метою активізації фізкультурно  – спортивної роботи в області, навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом:

 

1.      Затвердити план заходів з підготовки та проведення в районі Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня , що додається.

2.      Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спільно із відділом освіти райдержадміністрації , районним відділення НОК, ФОК «Колос» :

3.      Забезпечити  виконання організаційно – практичних  заходів з підготовки та проведення в районі Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня ,  (далі – заходів).

4.      Відділу у справах молоді та спорту узагальнити дані про стан виконання розпорядження та інформувати райдержадміністрацію до  27 вересня 2013 року.

5.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Триньку О.І.

 

 

 

Перший заступник голови

 районної державної адміністрації                                      О.О. КРАСНОЩОКИЙ       

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема