Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№253 від 29.08.2013 року Про проведення в районі благодійної акції «Милосердя» та відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «____»_________2013 року             м.Бучач                         №253

 

 

Про проведення в районі

благодійної  акції «Милосердя»

та відзначення Міжнародного дня

громадян похилого віку

 

 

                      На виконання розпорядження Президента України від 14.09.2000р. №280/2000 –рп  «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та постанови Кабінету  Міністрів  України від 26.09.1997р.№ 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку», спрямованих на покращення соціальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян та інших категорій вразливих верств населення :

 

  1. Провести у вересні–грудні 2013 року в районі благодійну акцію «Милосердя», приурочену Міжнародному дню громадян похилого віку.
  2. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району Морозовському В.В. :

     1)Затвердити відповідні заходи щодо підготовки та проведення  благодійної акції «Милосердя» для покращення соціально-побутових умов проживання незахищених верств населення.

     2) Залучити до участі в акції «Милосердя» підприємства, установи, організації всіх форм власності, банки, фонди, громадські організації окремих громадян.

    3) Організувати до Міжнародного дня громадян похилого віку «Дні відкритих дверей» в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району, забезпечити участь у цих заходах працівників місцевих  органів  виконавчої влади, передбачити проведення благодійних обідів, зустрічей з отцями релігійних конфесій, проведення урочистостей за участю колективів художньої самодіяльності.

3. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» у складі, що додається.

4.  Організаційному комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» організувати збір та розподіл натуральної та грошової допомоги між громадянами, які її потребують.

5. Забезпечити широке висвітлення заходів, що здійснюватимуться в ході благодійної акції «Милосердя» та відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку у засобах масової інформації.

6. Про хід акції щомісячно, починаючи з 1вересня по 31 грудня 2013 року, повідомляти районну державну адміністрацію і Департамент  соціального захисту населення облдержадміністрації.  

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 вересня 2012 року № 591-од «Про затвердження нового складу організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації   Триньку О.І.

 

 

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                       В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема