Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№256 від 30.08.2013 року Про підготовку господарського комплексу та соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_________________ 20   р.                                           №256

м. Бучач

 

Про   підготовку   господарського                      

       комплексу та  соціальної інфраструктури

       району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 квітня 2013 року №179-од „Про підсумки роботи галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури області в осінньо-зимовий період 2012/2013 року та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року”,  та відповідного розпорядження  голови райдержадміністрації  від 08 травня 2013 року № 120-од  в районі проведена певна робота по підготовці народногосподарського комплексу  та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2013-2014 років.

Підприємства та установи району в основному виконують намічені заходи по підготовці до роботи в зимовий період.

Зокрема Бучацьким комбінатом комунальних підприємств проводиться ремонт насосного обладнання  на насосних станціях Млинарській та   в  с.Переволока, також  профілактичний ремонт  9-ти свердловин та 4 –х каптажів,  промивка міського водопроводу та водопроводу селища цукрового заводу.

На водозаборах (9 свердловин) встановлено засоби обліку. На Південному масиві встановлено систему автоматичного регулювання води.

Насосні станції забезпечені  хлорними таблетками типу «Брильянтовий міг» в кількості 1000 упаковок. З працівниками насосних станцій проведено  навчання по ТБ, працівники водопроводу та каналізаційного господарства забезпечені  спецодягом.

Проведено ремонтні роботи дахового перекриття по вул. Підгаєцькій,22, вул.Галицькій,31,49,79, 89, вул. Коцюбинського,1,3,  вул.Ст.Бандери,21,  вул. Шкільній,7.

      Проведено реконструкцію водопровідної мережі та каналізаційних стояків в житлових будинках по вул. Галицькій,130., вул.Коцюбинського,1,3, Шухевича,10.

      Відділом освіти проводяться ремонтно-будівельні роботи по зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів. Було використано 91,8 тис. грн. позабюджетних коштів, зокрема:

В Жизномирській і Переволоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. проведено заміну вікон (8 шт.),в  Млинківській ЗОШ І ст.замінено 1 двері, встановлено 116 м.п. огорожі шкільного подвір’я в Добропільській ЗОШ І-ІІ ст. та 15 м.п. в Ріпинецькій ЗОШ І-ІІ ст., в Стінківській ЗОШ І-ІІ ст. проведено заміну 20 м. каналізаційної мережі. Проведено часткову заміну дахів в Бучацькій гімназії ім.В.М.Гнатюка та Озерянській ЗОШ І-ІІІ ст. Проведено заміну підлоги в навчальних кабінетах Язловецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Заривинецької ЗОШ І-ІІ ст. Проведено оздоблювальні роботи по влаштуванню шкільної майстерні, бібліотек, кабінетів в Бобулинській ЗОШ І-ІІ ст. та Трибухівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено заміну електролічильників в Стінківській, Порохівській ЗОШ І-ІІІ ст., Медведівській, Новопетликівській ЗОШ І-ІІ ст., Білявинській ЗОШ І ст.

По Бучацькій ЦРЛ виконані роботи по   заміні  покрівлі терапевтичного корпусу, також проведено заміну каналізаційних труб і влаштовано водовідведення атмосферних вод. В паливній терапевтичного відділення проведено заміну електромотору та завершено промивку системи теплопостачання. В котельні корпусу №1 ЦРЛ завершується капітальний ремонт газового котла, замінено фільтри очистки теплої і холодної води, також проведено ремонт водонапірної башти.

      Заготовлено 70 тонн твердого палива та 1 тонну рідкого палива.

      Відповідно до заходів з підготовки   галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури до роботи  в осінньо-зимовий період 2013/2014 року  в закладах культури частково проведено випробування теплових мереж (1520 м.п.) Три власні паливні до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені. Проведено поточні ремонти в 3-х сільських закладах культури сіл Звенигород (клуб) та Осівці (клуб і бібліотека). Проведено косметичні ремонти в 7 закладах: будинках культури сіл Стінка, Пилява, клубах сіл Млинки, Костільники, Новосілка, бібліотеках сіл Костільники, смт.Золотий Потік. В закладах культури встановлено 24 вікна на загальну суму 36,6 тис.грн., а також замінено 6 дверей на загальну суму 12,8 тис.грн.

   Створено запас твердого палива  в кількості: 28,5 тонн вугілля та 61,1куб.м. дров.

    Бучацьким РЕМом проведено заміну 70 опор та 90 ізоляторів, 2 км електричного проводу в населених пунктах району. Проведено реконструкцію  ЛЕП  10 кВТ  в с.Дуліби, Новосілка. Проведено реконструкцію ЛЕП 0,4 кВт – 16 км  і трансформаторної підстанції в с.Жизномир. Силами Бучацького РЕМ очищено від дерев ліній електропередач напругою 0,4 кВТ - 78 км та ЛЕП 10 кВт – 52 км.

     Бучацьким управлінням експлуатації газового господарства проводиться перевірка всього житлового фонду сільських населених пунктів на предмет справності газового обладнання, яка буде завершена до початку опалювального сезону.

                  Поряд з цим окремі підприємства та організації недостатньо приділили увагу комплексу підготовчих робіт.

      Філією „Бучацький райавтодор” на даний час не заготовлено в необхідній кількості посипочного матеріалу,     не заготовлено технічної солі та її замінника, не заготовлено в необхідній кількості снігозатримуючих щитів та віх,  не створено запасу паливно-мастильних матеріалів.

      Окремими бюджетними  установами району не здійснюється належний контроль за дотриманням ліміту споживання енергоресурсів згідно виділених коштів в бюджетах.

      Допускається  заборгованість бюджетних установ та організацій за використані енергоресурси.

      Виходячи з вищенаведеного:

1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.   про підготовку суб'єктів господарювання, соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року прийняти до відома.

2.Відмітити, що основна частина організаційних заходів з підготовки суб'єктів господарювання, галузей економіки та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 років виконана .

3. Керівникам промислових підприємств, установ, організацій, виконавчим комітетам місцевих рад:

1) Завершити роботи по підготовці до зими суб'єктів господарювання та соціальної сфери району до 15 жовтня 2013 року.

2) До 1 жовтня 2013 року забезпечити погашення заборгованості за енергоносії та дотримання лімітів споживання.

4.Рекомендувати :

4.  Керівнику  ВАТ „Тернопільобленерго” Бучач РЕМ  (Чумаку  С.Г)  постійно  забезпечувати  безперебійне постачання електричною енергією споживачів, особливо лікувальні заклади району.

5. Керівнику філії «Бучацький райавтодор» (Непіп П.В.) до 1 жовтня 2013 року привести до готовності снігоочисну техніку, заготовити необхідну кількість посипочного матеріалу, реагентів.

6.   Керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації взяти під особистий контроль питання забезпечення вугіллям закладів освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, створити нормативні запаси палива.

               7.Відділу освіти райдержадміністрації (Рудник О.П.) до 15 жовтня 2013 року активізувати роботу щодо переведення закладів освіти на альтернативні джерела енергії.

 8.Головному лікарю Бучацької центральної комунальної районної лікарні (АндрусенкоЯ.П.) та Золотопотіцької районної комунальної лікарні
(Понтус В.А.):

 1) До 15 жовтня 2013 року завершити заготівлю продуктів харчування.

          2) Провести комплекс заходів щодо забезпечення    безперебійної роботи автономного електропостачання.

        9. Керівникам і спеціалістам сільськогосподарських підприємств,       виконкомам місцевих рад району :

                    1) До   1 жовтня 2013 року завершити комплекс робіт по підготовці до роботи в зимовий період 2013/2014 років всіх об'єктів господарювання та соціальної сфери.

                    2) Передати у комунальну власність об'єкти соціально-культурного призначення    та ввести в експлуатацію незавершені об'єкти будівництва.

10.Про виконання даного розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 15 жовтня 2013 року .

        11.Персональну відповідальність за підготовку суб'єктів господарювання, соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року та контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                            В.М.САВКА 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема