Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№257 від 30.08.2013 року Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі у першому півріччі 2013 року


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ __”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ ______ 2013 року                           м.Бучач                             № 257

                                                                      

 

Про стан фінансово-бюджетної

дисципліни в районі у першому півріччі 2013 року

 

         Результати контрольних заходів, проведених Монастириською міжрайонною Держфінінспекцією в Бучацькому районі протягом січня – червня 2013 року, засвідчили тенденцію щодо покращення фінансової дисципліни в установах та організаціях району.

          Внаслідок проведення значного обсягу роботи, спрямованої на попередження порушень, обсяг допущених обєктами контролю фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів зменшився в розрахунку на один обревізований обєкт в порівнянні з відповідним періодом минулого року з 90,54 тис. грн. до 44,63 тис. грн. і становить 133,90 тис. гривень. Зменшилась також питома вага втрат відносно охоплених контролем ресурсів, що свідчить про покращення фінансово-бюджетної дисципліни.

         На особливому контролі в міжрайонній Держфінінспекції знаходиться питання наповнення бюджетів усіх рівнів, пріоритетним джерелом збільшення надходжень до яких є дотримання земельного законодавства. Всього за результатами ревізій виявлено недоотримання бюджетами коштів по двох обєктах на суму 36,70 гривень.

         Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Золотопотіцької районної комунальної лікарні встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 65,93 тис. грн., в Бучацькому міжрайонному управлінні водного господарства  - 57,90 тис. грн.., в Порохівській сільській раді 10,00 тис. гривень.

         Найбільш поширеними порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни  впродовж першого півріччя 2013 року були порушення законодавства, які призвели до недоотримання бюджетом коштів.

         Додатковим джерелом наповнення бюджетів є забезпечення повного усунення обєктами контролю виявлених порушень. За результатами ревізій в першому півріччі 2013 року відшкодовано незаконних витрат, забезпечено додаткове поступлення коштів до бюджетів та бюджетних установ на суму 112,40 тис. грн. або 83,90 відсотка від виявлених.

З метою підвищення рівня фінансово-бюджетної дисципліни при використанні бюджетних коштів та державного майна в районі:

 

1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад:

1) вжити вичерпних заходів щодо усунення порушень, виявлених ревізіями та перевірками;

2) забезпечити постійний контроль за виконанням підпорядкованими установами законних вимог Державної фінансової інспекції в районі щодо усунення виявлених порушень при використанні бюджетних коштів.

 2. Вказати головному лікарю Золотопотіцької районної комунальної лікарні Понтусу В.А., начальнику Бучацького міжрайонного управління водного господарства Кулині Б.М. на неналежне забезпечення організації та здійснення внутрішнього контролю за витрачанням бюджетних коштів, допущення порушень законодавства з фінансових питань та невжиття заходів до повного відшкодування виявлених збитків.

3. Управлінню земельних ресурсів в Бучацькому районі (Гадз І.П.) з метою наповнення місцевих бюджетів:

1) забезпечити в межах компетенції, укладення договорів оренди земель, які використовуються безоплатно;

2) ініціювати внесення змін до договорів оренди земельних ділянок з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства;

3)  організувати проведення із міським,  селищним, сільськими головами наради-семінару з питань врегулювання земельних відносин.

4. Виконавцям розпорядження про вжиті заходи щодо його виконання інформувати Монастириську міжрайонну Держфінінспекцію  до 01 жовтня 2013 року з наданням копій відповідних управлінських рішень.

5. Монастириській міжрайонній Держфінінспекції   узагальнити подані матеріали та про виконання  розпорядження  інформувати  районну державну адміністрацію до 15 жовтня  2013 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                           В.М. САВКА

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема