Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№224 від 01.08.2013 року Про проведення у 2014 році в районі Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови  районної державної адміністрації

 

від  “___” _____________ 2013 р.              м.Бучач          №224

 

 

Про проведення у 2014 році в районі

Року учасників бойових дій на

 території інших держав та

відзначення 25-ї річниці виведення

військ колишнього СРСР із

Республіки Афганістан

 

 

        На виконання Указу Президента України від 12 червня 2013 року   329/2013 „Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав” та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан та  розпорядження голови обласної державної адміністрації № 307-од від 19 липня 2013 року” Про проведення у 2014 році в області Року учасників бойових дійна території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення у       2014 році в районі Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та проведення у 2014 році в районі Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан (далі – заходи), що додаються.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчим комітетам  міської, селищної , сільських рад забезпечити організацію  виконання заходів та  про стан реалізації заходів інформувати  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до 16 лютого та 16 грудня 2014 року.

4.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів і про стан виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 18 березня та 18 грудня 2014 року.

5. Районній державній адміністрації про стан реалізації заходів інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації до 20 лютого  та 20 грудня 2014 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Триньці О.І.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                          В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема