Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№232 від 13.08.2013 року Про хід збирання в районі ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2013 рокуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «___» ___________2013 року            м. Бучач                                 №232

 

 

Про хід збирання в районі ранніх зернових

та зернобобових культур урожаю 2013 року

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 липня 2013 року № 335-од «Про хід збирання в області  ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2013 року»,   в районі здійснені необхідні заходи щодо підготовки та організованого проведення жнив. Площа до збирання ранніх зернових та зернобобових культур з урожаю 2013 року у всіх категоріях господарств району складає 15055 га, в тому числі пшениця – 9710 га, ячмінь – 4356 га, жито – 147 га, овес – 532 га, зернобобові – 310 га.

Крім того, необхідно зібрати 3629 га озимого ріпаку, ярого ріпаку - 39 га, гірчиці – 117 га.

За попередніми даними, очікуване виробництво зернових та зернобобових культур з урожаю поточного року становитиме понад 124 тис. тонн, в тому числі пшениці – 34,56 тис. тонн.

Сільськогосподарським підприємствам, які складають оперативну звітність, необхідно зібрати ранні зернові та зернобобові культури на площі 10420 га. Станом на 12 липня 2013 року в районі обмолочено 8933 га ранніх зернових і зернобобових культур, що становить 86% до площі збирання, намолочено 37122 тонн зерна, середня урожайність –41,6 ц/га.

Крім того обмолочено 3438 га озимого ріпаку або 100% до площі збирання, намолочено 12132 тонн, середня урожайність – 35,3 ц/га.

Наявна сільськогосподарська техніка дозволяє провести збирання ранніх зернових культур в стислі строки.

            Сільськогосподарськими підприємствами району засипано 3500 тонн насіння озимих культур або 135 % до потреби. Стовідсотково господарства району забезпечені мінеральними добривами та протруйниками насіння.

             З метою завершення збирання ранніх зернових та зернобобових культур в оптимальні терміни  

ЗОБОВЯЗУЮ:

             1. Управління  агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Годз С.Я.).:

              1)проводити постійний моніторинг ходу проведення збирання врожаю 2013 року ;

              2)проаналізувати урожайність зернових та зернобобових культур у сільськогосподарських підприємствах району;

 3)спільно з сільськогосподарськими підприємствами району та органами місцевого самоврядування вжити заходів щодо формування регіонального запасу продовольчого зерна для потреб населення району;

 4)завершити збирання ранніх зернових та зернобобових сільськогосподарських культур в оптимальні строки;

 5)забезпечити достовірний облік і подання сільськогосподарськими підприємствами оперативної звітності щодо обсягів зібраного врожаю;

 6)вжити організаційних заходів щодо заготівлі господарствами району насіння озимих та ярих сільськогосподарських культур для проведення посіву під урожай 2014 року;

7)забезпечити організацію безпечних умов праці та протипожежних заходів під час збирання, сушіння та зберігання зерна.

2.  Про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію  та департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації до  15 серпня 2013 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2012 року №611 «Про хід збирання зернових культур врожаю 2012 року та стан підготовки господарств району до проведення комплексу осінньо-польових робіт».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації О.О. Краснощокого.

 

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                                 В.М.САВКА

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема