Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№189 від 03.07.2013 року Про затвердження заходів на виконання „Державної цільової програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року”


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ     

від “___”_________________ 2012 р.     м. Бучач       №189

 

 

Про затвердження заходів на

виконанняДержавної цільової

програми  протидії торгівлі людьми

на період до  2015 року    

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня    2012 р. № 350 „Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 червня 2013 року № 253-од «Про затвердження заходів на виконання «Державної цільової програми  протидії торгівлі людьми на період до  2015 року» , з метою запобігання торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми:

 

1. Затвердити заходи на виконання «Державної цільової програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року» в районі, що додаються.

2. Відповідальним виконавцям забезпечити виконання заходів та інформувати про проведену роботу відділ у справах молоді та спорту  районної  державної  адміністрації щорічно  до  25 червня та 25 грудня упродовж терміну реалізації заходів.

3. Відділу  у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан реалізації  розпорядження  інформувати  районну  державну  адміністрацію  щорічно  до 01 липня та 01 січня.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Триньці О.І.

 

 

   Голова  районної

   державної  адміністрації                                В.М.САВКА

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема