Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№157 від 03.06.2013 року Про організацію виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  ___________20__ року    м. Бучач                          № _______

 

Про організацію виконання

Державної програми активізації

розвитку економіки на 2013-2014 роки

 

            На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2013 р.№187 та з метою підвищення конкурентоспроможності економіки, рівня зайнятості населення, поліпшення інвестиційного клімату, підтримки  внутрішнього товаровиробника, розвитку високотехнологічних перспективних секторів та експортного потенціалу району та розпорядження обласної державної  адміністрації від 20 травня 2013 року № 216- од «Про організацію виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки» :

1. Затвердити план заходів з виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки (далі – План заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації  при підготовці пропозицій щодо внесення змін до місцевого бюджету та складання проектів відповідних бюджету на 2014 рік передбачити кошти для виконання завдань Плану заходів.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити:

1)  ефективне виконання Плану заходів та про стан його реалізації інформувати управління економічного розвитку райдержадміністрації щомісяця до 5 числа  наступного періоду за формою, що додається.

            2) управління економічного розвитку районної державної адміністрації інформувати головне управління економіки облдержадміністрації про ефективне виконання Плану заходів та про стан його реалізації  щомісяця до 15 числа наступного періоду .

3) інформаційний супровід завдань та результатів впровадження Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, заходів визначених Планом заходів шляхом розміщення відповідних матеріалів на веб-порталі районної державної адміністрації та в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації                                                                           В.М. САВКА

..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема