Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№165 від 04.06.2013 року Про організаційний комітет з підготовки та проведення ХХІІІ сільських спортивних ігор Бучаччини


 


        УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

«____»__________2013року                  м.Бучач                                № 165

 

 

Про організаційний комітет з підготовки

та проведення ХХІІІ сільських спортивних

ігор Бучаччини

    

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 07 травня 2013р. № 191-од/61 «Про організаційний комітет з підготовки та проведення ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини» та з метою розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення району, сприяння діяльності фізкультурно-спортивного товариства „Колос”

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення районних фінальних спортивних ігор Бучаччини у складі згідно з додатком.

2. Управлінню агропромислового розвитку, відділу у справах молоді та спорту Бучацької райдержадміністрації спільно з районним ФОК „Колос” забезпечити виконання положення про XХIIІ сільські спортивні ігри Бучаччини, здійснити необхідні організаційні заходи щодо підготовки та проведення районних XХIIІ фінальних сільських спортивних ігор.

3. Провести 09 червня 2013 року XХІІІ сільські спортивні ігри Бучаччини на центральному стадіоні «Колос».

3.1. Головам виконавчих комітетів місцевих рад, забезпечити участь селищної та сільських команд у фінальній частині ХХІІІ сільських спортивних іграх Бучаччини.

4.  Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації  взяти під особистий контроль проведення у 2013 році сільських спортивних ігор та комплексних спортивно-масових заходів серед сільського населення, надавати всебічну матеріально-технічну та фінансову допомогу.

5. Голові фізкультурно-спортивного товариства «Колос» забезпечити участь команди району в ХХІІІ сільських спортивних іграх Тернопільщини, які відбудуться 29-30 червня 2013 року в смт.Козова.

6. Про проведення основної частини ХХІІІ сільських спортивних ігор Бучаччини інформувати райдержадміністрацію до 20 листопада 2013 року.

7.  Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.01.2013 № 14-од/11 „Про підсумки проведення ХХІІ сільських спортивних ігор та організацію проведення ХХІІІ районних сільських спортивних ігор Бучаччини ”.

 8.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Триньку О.І.

 

 

 

 

Голова районної                                                     

державної адміністрації                                                                В.М.САВКА              

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема