Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№156 від 01.06.2013 року Про підготовку та проведення в районі Всеукраїнського Олімпійського дня


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про підготовку та проведення

в районі Всеукраїнського Олімпійського дня

 

Відповідно до програми розвитку Олімпійського руху в Бучацькому районі на 2011 – 2014 роки, затвердженої рішенням сесії Бучацької районної  ради від 23 червня 2011 року № 96, резолюції Прем’єр-міністра України від 26.03.2013 № 12280/1/1-13, Положення про Всеукраїнський олімпійський день, затвердженого Національним олімпійським комітетом України від 18 січня 2013 року, та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 травня 2013 року №197-од «Про підготовку та проведення в області Всеукраїнського Олімпійського дня», з метою активізації фізкультурно-спортивної роботи в районі, навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом:

 

1. Відділам освіти, у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, ФОК «Колос»,забезпечити виконання організаційно-практичних заходів з підготовки та проведення в районі Всеукраїнського Олімпійського дня  відповідно до положення, затвердженого Національним олімпійським комітетом України.

         2. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями  та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації  хід проведення Олімпійського дня висвітлювати в засобах масової інформації.

         3. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації  про стан виконання розпорядження інформувати районну  державну адміністрацію до  10 липня  2013 року.

         4. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на  заступника голови районної державної адміністрації  Триньку О.І.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                             В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема