Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Засідання круглого столу на тему: «Учасники АТО: запитання – відповіді»

21.03.2019 | 10:00

20 березня начальник відділу організації працевлаштування населення Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ Ольга Франко взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Учасники АТО: запитання – відповіді», яке відбулося в приміщенні Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Із запрошеними учасниками АТО також спілкувались керівник центру Анжеліка Міщанчук та провідний фахівець Микола Мицьо, а також голова районної спілки воїнів-учасників АТО Бучацького району Володимир Криськів.

more...

Засідала комісія

20.03.2019 | 15:52

У заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця відбулося засідання комісії по питанню безоплатного обслуговування громадян похилого віку Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 вересня 2018 року.

more...

Робочий візит голови обласної ради Віктора Овчарука на Бучаччину

20.03.2019 | 14:46

У Бучацькому районі з робочим візитом перебував голова обласної ради Віктор Овчарук. Разом з начальником департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимиром Богайчуком, головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом та головою районної ради Віталієм Фреяком він оглянув районну лікарню та відділення гемодіалізу, поспілкувався з керівництвом КНП «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради Олегом Щиголем та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучацької районної ради Сергієм Головецьким.

more...

Виїзний інформаційний семінар

20.03.2019 | 10:44

19 березня в приміщенні  управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі відбувся виїзний інформаційний  семінар. Захід був організований фахівцями філії центру зайнятості для працівників управління, щодо яких заплановане вивільнення у зв’язку з реорганізацією установи.

more...

Інформація

20.03.2019 | 08:55

Управління праці та соціального захисту населення Бучацької РДА повідомляє, що проведено додаткове нарахування всіх видів соціальних допомог за березень 2019 року на суму 1441.5 тис. грн.

more...

Семінар на тему: «Про забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів».

19.03.2019 | 15:39

У великому залі засідань райради Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провело семінар на тему: «Про забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів». Участь у семінарі взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко, заступник голови РДА Ігор Погонець, керівники та спеціалісти окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та установ, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємці та громадськість краю.

more...

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

19.03.2019 | 14:30

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби відбулося 19 березня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця.
На засіданні комісії було розглянуто одну заяву мешканця району щодо направлення його на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із релігійними переконаннями.

more...

Володимир Гройсман на раді регіонального розвитку Тернопільщини: Країна має бути об'єднана спроможними громадами. Над цим маємо працювати (фото)

19.03.2019 | 14:15
Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Раді регіонального розвитку Тернопільщини. more...

Засідання конкурсу на право здійснювати перевезення пасажирів

19.03.2019 | 12:24

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулося засідання конкурсу на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

Після розгляду необхідного пакету документів, поданого претендентом-перевізником, комісійно вирішено допустити його до перевезень по маршруті Бучач – Порохова.

more...

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

19.03.2019 | 08:30

Протягом січня - лютого 2019 року роботодавці поінформували Бучацьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості про наявність 271 вакансії, що на 18% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. За видами економічної діяльності кожна друга вакансія пропонувалася в сільському господарстві, 13% - в роздрібній торгівлі, 7% - в будівництві, 11% - в закладах освіти та ін. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив  4611 грн.

more...
Усього: 9021
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема