Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

У тебе вимагають хабар: що робити?

10.06.2019 | 16:40

Проблема корупції досі лишається у трійці найактуальніших для України. Для тих, хто готовий діяти вже зараз, але не знає, як себе поводити і з чого почати, коротка антихабарницька інструкція.

more...

Вартість і розташування літніх таборів Тернопільщини (перелік)

10.06.2019 | 16:35

Літо – особлива пора року, коли для дітей з`являється особлива нагода весело відпочити, знайти нових друзів та розвивати приховані таланти. Один з найважливіших напрямків роботи Тернопільської ОДА — дитяче оздоровлення. Основне завдання полягає в тому, щоб відпочинок дітей у літніх таборах був максимально якісний та змістовний. До вашої уваги перелік дитячих закладів оздоровлення й відпочинку в Тернопільській області, що діятимуть весь літній період 2019 року.

more...

В рамках 100-річчя Чортківської офензиви відбувся похід до могили Січових Стрільців

07.06.2019 | 15:25

З нагоди 100-річчя подій наступальної військової операції Української Галицької Армії – Чортківська офензива за участю духовенства, представників влади, громадсько-політичних сил, молоді та небайдужих жителів міста відбувся похід до могили Січових Стрільців, що на Нагірянському кладовищі.

more...

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись із літературою про країни Європейського Союзу

07.06.2019 | 15:23

В рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотеками для дітей та юнацтва в Україні» Бучацькій центральній районній бібліотеці надіслано матеріали від Представництва Європейського Союзу в Україні для оформлення Куточка Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».

more...

ЗАПРОШУЄМО НА ІI МІЖНАРОДНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ БДЖІЛЬНИЦТВА „МЕДОВЕ ТЕРНОПІЛЛЯ”

07.06.2019 | 12:20

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.05.2019р № 291-од та з метою пропагування галузі бджільництва у Західному регіоні, привернення уваги молоді, інших верств населення до асортименту продуктів бджільництва, навчання краян культурі споживання натурального меду та продуктів бджолярства, налагодження та розширення зв'язків між бджолярами і пасічниками, виховання естетичних смаків, сприяння формуванню національної свідомості, патріотизму щодо виготовлення національних продуктів України, розширенню асортименту якісної харчової продукції 15-17 червня 2019 року на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади с. Великі Гаї (стадіон) Тернопільського району відбудеться II Міжнародний етнофестиваль бджільництва „Медове Тернопілля”.

more...

Відбулася історико-краєзнавча сторінка «Чортківська офензива: героїка визвольних змагань»

07.06.2019 | 12:11

Сьогодні, 7 червня, у читальному залі Бучацької центральної районної бібліотеки відбулася історико-краєзнавча сторінка «Чортківська офензива: героїка визвольних змагань», присвячена 100-річчю Чортківської Офензиви - однієї із найбільш значимих і, водночас, однієї із маловідомих для широкого загалу сторінок історії боротьби українців за власну незалежну державу.

На заході були присутні представники влади, серед яких керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян, учнівська молодь, працівники культури, представники органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних сил та громадськість міста.

more...

До уваги

06.06.2019 | 11:20

Державна фінансова підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106, по семи напрямках:

 

 

more...

Конкурс на заміщення вакантної посади

06.06.2019 | 10:16

В районній державній адміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації. У конкурсі взяло участь чотири кандидати.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

06.06.2019 | 09:54

Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень?

more...

Виїзний профорієнтаційний захід для школярів

06.06.2019 | 09:46

Як відомо, відпочинок повинен бути не лише приємним, але й корисним. Щоб залишити спогади у відпочиваючих учнів, фахівець з профорієнтації Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості   4 червня  2019 року в пришкільному таборі при загальноосвітній школі с. Пишківці провела виїзний профорієнтаційний захід для  школярів на  тему: „Горизонти професій”.

more...
Усього: 9188
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема