Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Ознайомлення з роботою ПрАТ "Галіція дистилері"

25.10.2018 | 18:37

Перебуваючи у районі голова ОДА Степан Барна ознайомився з роботою ПрАТ «Галіція Дистилері», що було засноване у травні 2001 року, а в грудні 2006 –го року на підприємстві було розлито першу партію коньяків.

За словами керівника ПрАТ «Галіція Дистилері» Валентини Рудоквас, на заводі виробляють горілку, вино, кальвадос та коньяк, якого є вісім видів. Найвідоміші торговельні марки – «Грінвіч», «Бучач» та «Renuage».

more...

Відкриття комунальної установи "Бучацький інклюзивно-ресурсний центр"

25.10.2018 | 16:25

Урочисте відкриття комунальної установи «Бучацький районний інклюзивно-ресурсний центр» відбулося 25 жовтня.

Інклюзивно-ресурсний центр, який розташований на базі Бучацької ЗОШ І-ІІ ступенів є установою, що утворена з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу працівниками даного центру.

more...

Голова ОДА Степан Барна провів особистий прийом громадян у Бучацькій РДА

25.10.2018 | 14:12
З робочим візитом у Бучацькому районі перебуває голова обласної державної адміністрації Степан Барна. У рамках робочої поїздки, голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян у Бучацькій РДА. more...

Проведено ряд профорієнтаційних заходів

25.10.2018 | 12:23

23 та 24 жовтня 2018 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Наталією Хабурською та Лілією Ясінською  проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів Дулібської , Жниборідської , Берем’янської загальноосвітніх шкіл.

more...

Представлено нового начальника відділу освіти райдержадміністрації

25.10.2018 | 10:02

Згідно з розпорядженням голови Бучацької РДА від 24 жовтня 2018 року №73-к на посаду начальника відділу освіти райдержадміністрації призначено МЕЛЕШКО Оксану Петрівну.
Нового начальника відділу освіти РДА колективу представив голова райдержадміністрації Віталій Бебих.
Керівник райдержадміністрації подякував колишньому начальнику відділу освіти РДА Михайлу Гавловському за хорошу роботу, а новому керівнику побажав успіхів у роботі, терпіння, професійних здобутків та плідної праці задля підвищення рейтингу галузі освіти району.

more...

ОГОЛОШЕННЯ! До відома бухгалтерів міської та сільських рад.

24.10.2018 | 11:25

6 листопада 2018 року  о 10.00 год. в приміщенні малого залу райдержадміністрації  буде проведено тренінг для представників місцевих рад, які з 1 січня 2019 року вперше застосовуватимуть програмно – цільовий метод  в бюджетному процесі.

more...

Профілактика виробничого травматизму та стан готовності до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

24.10.2018 | 11:12

Травматизм ділять на виробничий та невиробничий. На частку першого припадає близько 20 %, тобто кількісно різко переважає невиробничий травматизм. Виробничий травматизм у свою чергу ділиться на промисловий та сільськогосподарський. До промислового травматизму належать травми не тільки на заводах, фабриках, у майстернях, але й у працівників транспорту, будівельників тощо. Невиробничий травматизм включає такі види: транспортний (залізничний, автодорожній, авіаційний), вуличний, побутовий, спортивний та дитячий. Останній травматизм виділений в окрему групу лише з біологічних міркувань, а саме внаслідок неадекватного сприйняття дітьми загрозливих чинників навколишнього середовища через незрілість, а також відсутність життєвого досвіду та підвищену допитливість і рухливість. Причини невиробничого травматизму у дітей і дорослих однакові.

more...

Оголошення!!!

24.10.2018 | 11:10

У четвер, 25 жовтня, в приміщенні райдержадміністрації відбудеться особистий виїзний прийом громадян головою обласної державної адміністрації Степаном Барною. 


more...

Проведено засідання місцевої комісії з питань ТЕБ НС при райдержадміністрації

24.10.2018 | 11:04

24 жовтня в районі проводиться командно-штабне тренування за темою: Дії органів управління Бучацької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з виконання завдань під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Згідно Плану, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації, з подальшим практичним відпрацюванням заходів та перевірки готовності місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту до ліквідації наслідків з виникненням метеорологічних явищ на території району.

more...

Засідання жіночого клубу «Чарівниця»

24.10.2018 | 10:03

У вирі бурхливого сьогодення все більше та більше людей зустрічається з проблемами працевлаштування та самозайнятості. Відчуваючи  усю гостроту  даного питання, молодь розуміє, що найближчим часом  розв’язати  дану задачу буде непросто. Тому, враховуючи ці обставини стану ринку праці, люди все частіше замислюються про відносно нові терміни «накопичувальна система Пенсійного Фонду» та «добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування».
З цією метою 23 жовтня в приміщенні Бучацької районної філії відбулось чергове засідання жіночого клубу «Чарівниця».

more...
Усього: 8609
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема