Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих провів чергове засідання колегії РДА

30.10.2018 | 12:15

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулось чергове засідання колегії РДА. Під час засідання колегії обговорили ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності району та підбили підсумки роботи у деяких галузях за певний період часу. Зокрема, на порядок денний виносились питання про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року, про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року та про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в 2018 році.

more...

На фермерському господарстві «Гадз» – активний збір врожаю яблук (фото)

29.10.2018 | 16:27

Осінь – пора для збору врожаю. Саме тому, на фермерському господарстві «Гадз», що в Бучацькому районі, робота кипить. Враховуючи те, що спеціалізується господарство на вирощуванні фруктів та ягід, то сьогодні там активно збирають і відразу сортують яблука, які надалі відправлять на експорт до країн Європи та світу.

Відвідав днями господарство й голова ОДА Степан Барна. Він відзначив, що це господарство є одним із лідерів за темпами вирощування плодових насаджень не лише в Тернопільській області, а й в Україні.

more...

Відділ державної реєстрації райдержадміністрації інформує

29.10.2018 | 15:37

Державними реєстраторами відділу державної реєстрації районної державної адміністрації з 22 по 26 жовтня 2018 року надано 60 реєстраційних послуг, а саме:
1) по реєстрації речових прав на нерухоме майно - 43 послуг, а в черзі на розгляді 22 заяв в межах строків згідно чинного законодавства.
2) по реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців - 17 послуг.

more...

100-річчя Листопадового зриву відзначать на Тернопільщині (програма заходів)

29.10.2018 | 15:12

Цьогоріч минає сто років з часу проголошення Західноукраїнської народної республіки. Тернопільщина традиційно приєднується до відзначення цієї поважної та надзвичайно важливої для українського державотворення дати. Заходи, приурочені річниці створення ЗУНР, відбудуться у кожному районі області, а також у місті Тернопіль.

Відбуваються заходи в рамках відзначення 100 років Української революції 1917-1921 років, які визначені указом Президента та постановою Уряду, а також відповідними розпорядженнями голови облдержадміністрації.

more...

Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році

29.10.2018 | 10:30

Кабінет Міністрів забезпечив стабільний розвиток економіки, що дало змогу продовжити масштабні реформи і підвищувати якість життя громадян
24 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт роботи Уряду за 9 місяців. Звіт висвітлює поточну ситуацію в країні й окреслює напрями та інструменти подальшого розвитку. Офіційна статистка доводить – національна економіка увійшла у фазу стабільного розвитку. За результатами ІІ кварталу цього року ВВП зріс на 3,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.  За 9 місяців поточного року до державного бюджету надійшло майже 675 млрд гривень або «плюс» 89 млрд грн до показників січня-вересня 2017 року. Завдяки чому це стало можливим і як зростання економіки трансформується в реальне підвищення стандартів життя українців?

more...

Бучацька ратуша реставрована уже на 80% (фото)

29.10.2018 | 08:49

Реставрація пам’ятки архітектури ХVIII ст. Бучацької ратуші триває активними темпами. Сьогодні уже виконано майже 80% робіт. Кошторисна вартість об'єкта – понад 19 млн. 700 тис. гривень.

Роботи, які проводяться на об’єкті, – залишаються під контролем голови облдержадміністрації Степана Барни. Час від часу він заїжджає оглянути, як триває реставрація та які проблеми виникають у процесі.

more...

Привітання голови райдержадміністрації Віталія Бебиха з Днем автомобіліста та дорожника

28.10.2018 | 07:30

Шановні автомобілісти та дорожники Бучаччини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника!

more...

Пам'ятка для роз'яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії

26.10.2018 | 12:28

1.Інформація про сплачені суми єдиного внеску, в тому числі фізичної особи - підприємця надається при особистому зверненні застрахованої особи

more...

Запрошуємо громадськість краю долучитися до участі у заходах

26.10.2018 | 11:40

Програма відзначення в районі 100-річччя проголошення  Західно - Української Народної Республіки

more...

Відкриття навчально-практичного центру у ДНЗ "Бучацьке ПТУ"

25.10.2018 | 19:20

У державному навчальному закладі «Бучацьке професійно-технічне училище» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру за професіями: «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Нинішня подія, у якій взяли участь голова обласної державної адміністрації Степан Барна, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, керівництво обласної та районної рад, свідчить про те, що держава робить дієві кроки щодо відновлення престижу робітничих професій, пошанування людини фізичної праці.

more...
Усього: 8609
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема