Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Офіційне відкриття кабінетів сімейної медицини

14.06.2019 | 16:03

Офіційне відкриття кабінетів сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулося сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника.

more...

ЗАПРАЦЮВАВ ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

14.06.2019 | 14:57

Сьогодні, 14 червня, відбулося відкриття сервісного центру з надання пенсій та послуг фахівцями пенсійної служби у Бучацькому районі Тернопільської області. Захід відбувся за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігоря Москалика, представників міської ради та центру.

more...

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

14.06.2019 | 09:19

Станом на 1 червня  2019 року на обліку в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебувало 466 безробітних, з яких 53,4% складали жінки, 21,7 % – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 79,0 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

more...

Виїзний профорієнтаційний захід

14.06.2019 | 08:23

Літо - особлива пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають та набираються сил, що сприяє їх фізичному, духовному і розумовому розвитку. Щоб залишити спогади у відпочиваючих учнів, фахівець з профорієнтації  Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяна Кушик 13 червня  в пришкільному таборі при загальноосвітній школі с. Трибухівці провела виїзний профорієнтаційний захід на  тему: „Горизонти професій”.

more...

Відбулася презентація міжобласної історичної пересувної філателістичної виставки та погашення марок

13.06.2019 | 16:38
У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація міжобласної історичної пересувної філателістичної виставки «Перші марки Української держави 1918-1923 рр.», яку на Бучаччину привіз її автор, відомий громадсько-політичний діяч Олександр Канівець. more...

З робочим візитом у районі перебував голова ТОДА Степан Барна

13.06.2019 | 08:05

12 червня відбулася робоча нарада щодо завершення чергового етапу реставрації Бучацької ратуші, основним автором оздоблення якої був видатний скульптор Йоган Георгій Пінзель.
«Бучацька ратуша - унікальна пам'ятка архітектури національного значення середини XVIII століття. Цей об'єкт не повинен зникнути з карти, а навпаки - приваблювати туристів з усього світу. З цією метою ще з 1986 року проводиться реконструкція будівлі. Проте найбільше коштів на ратушу було виділено впродовж 2015-2018 років. Зокрема 12 мільйонів гривень з державного бюджету та 5 мільйонів гривень з міського бюджету. Зараз реставраційні роботи підходять до завершення. Облаштовані зали використовуватимуть для проведення культурних заходів та виставок» - зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, який  перебував з робочим візитом у районі.
 

 

 

more...

Тернопільщина прагне дієво сприяти захисту прав дітей на сімейне виховання

12.06.2019 | 11:21

З 28 травня до 14 червня на Тернопільщині відбувається серія семінарів-нарад, предметом яких стала профілактика соціального сирітства та реформування системи інституційного догляду й виховання дітей. Їх мета – окреслити відповідальність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за впровадження Регіонального стратегічного плану з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області на 2019-2026 роки.

more...

Працюють спрощені процедури виїзду з дитиною на відпочинок за кордон

12.06.2019 | 09:22

Сумлінні батьки, які виконують свої батьківські обов’язки, можуть скористатися прийнятими минулого року новаціями законів #ЧужихДітейНеБуває щодо тимчасового виїзду з дитиною за кордон. Про це, відповідаючи на запитання про ініціативу Мін’юсту та Уряду Володимира Гройсмана #ЧужихДітейНеБуває, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

more...

Для мене, як для голови ОДА, 2015 рік став роком повернення віри в те, що наша область не є периферійною, – Степан Барна під час звіту за чотири роки на посаді

11.06.2019 | 17:26

Понад чотири роки добробуту та підвищення соціально економічного розвитку Тернопільської області під керівництвом голови ТОДА Степана Барни стало можливим завдяки його активній та господарській позиції. За цей час Тернопільщину уже ніхто не наважиться назвати депресивним регіоном. Степан Барна докладав усіх зусиль, аби про Тернопільщину дізналося якнайбільше інвесторів, а місцеві жителі пишалися своїм краєм та мали можливість тут працювати. Про те, як працювалося на такій відповідальній посаді та якими результатами пишається найбільше, Степан Барна розповів представникам тернопільських медіа під час підсумкової пресконференції у вівторок, 11 червня.

more...

Відбулось урочисте відкриття першої таборової зміни у ДОЗ «Лісовий дзвіночок»

11.06.2019 | 16:29

Сьогодні відбулось урочисте відкриття першої таборової зміни у ДОЗ «Лісовий дзвіночок».  Благословив учасників свята, окропив їх святою водою, а також помолився за щасливе перебування і оздоровлення школярів та за процвітання закладу отець Йосафат церкви отців Василіян.

more...
Усього: 9188
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема