Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Степан Барна: В області реалізовується 35 інвестиційних проектів у різних сферах діяльності

06.09.2018 | 10:32

Стратегічною метою побудови нової Тернопільщини є формування конкурентоздатної економіки, що в подальшому підвищить рівень життя мешканців області. Про це наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час 28-го Економічного Форуму в місті Криниця-Здруй Малопольського воєводства Республіки Польща. Нагадаємо, на Форумі діє виставковий стенд Тернопільської області — єдиного представленого регіону України.
«Тернопільщина повинна стати регіоном з сильною економікою, передовими інноваціями та комфортними умовами для ведення бізнесу.

more...

ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ

06.09.2018 | 10:27
Відповідальність за спалювання ТПВ на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення. more...

Участь в методичному об’єднанні

05.09.2018 | 15:33

05 вересня провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бучацького районного центру зайнятості Наталія Хабурська взяла участь в методичному об’єднанні педагогів психологів та фахівців з соціальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Бучацького району.

more...

Безкоштовні ліки у лікарні: що потрібно знати

05.09.2018 | 15:29

В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн. Всі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам вони повинні надаватись безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності. Щоб кожна людина могла дізнатись, які ліки вона повинна отримати безкоштовно, якщо потрапляє до лікарні.

more...

Робоча нарада

05.09.2018 | 12:20

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець провів робочу нараду за участю головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи  апарату РДА Тетяни Голод, головного лікаря та бухгалтера Центру первинно медико-санітарної допомоги.

more...

Пам’ятка щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (відео)

05.09.2018 | 08:56

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили народжену дитину.

more...

Віталій Бебих: "Діти цих категорій потребують особливої соціальної підтримки та уваги"

05.09.2018 | 08:42

Вчора, 4 вересня, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих вручив канцелярські набори дітям учасників антитерористичної операції, які цього року пішли до першого класу.

Вручаючи набори керівник району привітав з Днем знань, побажав старанно вчитися і прославляти своїми успіхами рідну школу.

more...

ДО УВАГИ

04.09.2018 | 12:41
Бучацьке управління з експлуатації газового господарства повідомляє про те, що з 4 по 7 вересня 2018 року буде частково обмежено рух транспортних засобів (права частина дороги в напрямку до смт. Золотий Потік) по вулиці Степана Бандери м. Бучач, а також з 6 по 7 вересня 2018 року буде припинено рух транспортних засобів по вулиці Галицька м. Бучач на перехресті з вулицею св. Миколая.
Причиною обмеження та припинення руху транспортних засобів є проведення земляних робіт для ремонту підземного газопроводу середнього тиску (ліквідація витоку газу).   more...

Глава Уряду на відкритті нової сесії Верховної Ради України: Будь-який політичний інтерес не може бути вищим за інтерес громадян

04.09.2018 | 12:05

Будь-який політичний інтерес не може бути вищим за інтереси громадян та держави і будь-які рішення, які будуть ухвалюватися в наступні місяці, мають відповідати передусім принципам відкритості і правдивості. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді з нагоди відкриття нової парламентської сесії.

more...

До уваги власників автотранспорту!

04.09.2018 | 10:36

Бучацька районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...
Усього: 8434
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема