Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

У Бучацькій районній філії Тернопільської обласної служби зайнятості кар’єрні радники допомогли 288 безробітним громадянам знайти роботу

20.06.2019 | 11:02

Цьогоріч завдяки роботі кар’єрних радників служби зайнятості Бучаччини 288 безробітних знайшли прийнятне місце праці. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 3 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримав 1 безробітний. Залучено до тимчасових та громадських робіт – 141 безробітного.

more...

Проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації

19.06.2019 | 17:01

Сьогодні, 19 червня, відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.  «Налагодження ефективних партнерських відносин з об’єднаннями громадян – це один з пріоритетних напрямів роботи районної державної адміністрації» - в цьому переконаний голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, який взяв участь у засіданні.

more...

Булінг в дитячих колективах: що це таке і як з ним боротися?

19.06.2019 | 10:25

Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене у школах. Випадки насильства у дитячих колективах були завжди, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. Сьогодні в Україні жертвами булінгу стають 8 з 10 дітей. Початок цьому дає такий собі рекет щодо учнів початкової школи, коли, наприклад, старші діти відбирають у них мобільні телефони. Серед дітей 11-15 років поширені плітки, принизливі жарти та бойкот

more...

68 заявників отримали одноразову грошову допомгу

19.06.2019 | 10:15

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відбулось 19 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка.

На засіданні комісії розглянуто 68 справ, сформованих за поданими заявами від жителів району з числа кризових категорій. Переважна більшість заяв стосувалася виділення допомоги на лікування.

more...

Запрошуємо громадськість краю на Форум

19.06.2019 | 09:06
Запрошуємо на Форум присвячений 23-й річниці Конституції України more...

Засідання організаційного комітету

18.06.2019 | 16:37

Чергове засідання організаційного комітету з відзначення в районі 23-ї річниці Конституції  України та Дня молоді відбулося 18 червня.  Під час засідання, яке провела керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян узгоджувався сценарій проведення заходів.
Нагадуємо, що 27 червня о 11 годині у великому залі районної ради відбудеться Форум: «Конституція: основа життя – мій закон основний», присвячений 23-й річниці Конституції України, а святкування Дня Молоді проводитиметься 30 червня в міському сквері о 15 год.

more...

Вимоги до оформлення скарг у сфері державної реєстрації

18.06.2019 | 15:57

Бажаєте швидко, ефективно та безкоштовно відновити порушене право у сфері державної реєстрації?
Зверніться до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка діє при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області, що забезпечує розгляд скарг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості.

more...

Засідання конкурсного комітету

18.06.2019 | 15:19

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Бейка відбулося засідання конкурсного комітету на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бучацького району. 

more...

Привітання голови РДА Віталія Бебиха з днем медичного працівника

16.06.2019 | 07:32

Шановні медичні працівники району! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!
За доброю традицією у третю неділю червня відзначається це свято, котре не втратило свого значення через політичні та економічні аспекти. Місія медиків важка і залишається однією з наймилосердніших.

more...

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

14.06.2019 | 16:41

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. Люди, які вирішили пов’язати своє життя з нелегкою і відповідальною працею, щодня, щохвилини, і вдень, і вночі стоять на стражі здоров`я тих, хто потребує допомоги. Вони лікують хвороби, рятують життя, зцілюють душі і серця, віддаючи себе до останку цій важкій, але такій благородній справі.

Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначається в Україні у третю неділю червня, в районному будинку культури відбулися урочистості.

more...
Усього: 9188
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема