Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Протидіяти корупції спільно

25.06.2019 | 16:57

Подолання корупції в органах Державної фіскальної служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на рівень надходжень грошових коштів до державного бюджету, на ефективність діяльності фіскальних органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків тощо. Державна фіскальна служба України звертає особливу увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки її співробітників, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця, як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

more...

Засідання робочої групи

25.06.2019 | 15:46

25 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Богдана Бейка відбулося засідання робочої групи щодо контролю за виконанням договорів по перевезенню пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі області.
Членами робочої групи проаналізовано стан пасажирських перевезень в районі, кількість звернень з даних питань та доручено здійснити виїзд, щодо обстеження автобусних зупинок, стану дорожнього покриття на основних автобусних маршрутах.

more...

Відбувся семінар «Збереження та використання водних ресурсів»

25.06.2019 | 14:18

25 червня 2019 року представники Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області: Майка Василь Зіновійович – начальник відділу об’єктів РОВР у Тернопільській області, Кулина Богдан Миколайович – начальник Бучацької дільниці РОВР у Тернопільській області, Сердюк Михайло Володимирович – провідний інженер Бучацької дільниці РОВР у Тернопільській області провели семінар «Збереження та використання водних ресурсів»

more...

Важливі аспекти заповнення заяви до Європейського суду з прав людини

24.06.2019 | 20:30

Одним із обов’язкових кроків при зверненні до Європейського суду з прав людини (далі – Суд) є заповнення офіційного формуляра заяви (зі змінами на момент звернення), який можна отримати звернувшись безпосередньо до Суду або завантажити форму з веб-сайту Суду (https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/ukr&c=).

more...

Державні службові Бучаччини на чолі із головою РДА Віталієм Бебихом взяли участь у професійній прощі

24.06.2019 | 09:09

23 червня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася професійна проща державних службовців та працівників землевпорядних господарств.

У день свого професійного свята кілька сотень держслужбовців Тернопільщини прибули до відпустового місця. Серед них і державні службові Бучаччини на чолі із головою райдержадміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Голова РДА Віталій Бебих вітає з професійним святом

23.06.2019 | 07:29

Шановні колеги! Дорогі друзі! Дозвольте привітати вас з нагоди професійного свята – Дня державної служби України! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.

more...

Звернення голови райдержадміністрації

21.06.2019 | 22:34

Дорогі краяни! Щорічно, 22 червня, ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Це одна з найсумніших дат в історії нашої держави, яка трагічною сторінкою увійшла у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.
Нині ми у скорботі вклоняємося перед пам’яттю тих, кого забрала війна, віддаємо данину нескореності нашого народу, його героїзму та спразі до перемоги.
Велика шана тим, хто нині боронить наш спокій на сході нашої держави. Вірю, що ворог буде поконаний і на нашій землі врешті запанує мир!

more...

Всеукраїнський день поля та саду

21.06.2019 | 14:28

Нещодавно Товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» провело «Всеукраїнський день поля та саду». Подія зібрала багатьох гостей зі всієї України та країн Європи, партнерів, представників великих і малих господарств та друзів. Участь у святі взяв і голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

more...

Нарада із автомобільними перевізниками приміських автобусних маршрутів Бучацького району

20.06.2019 | 15:20

За участю першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка, начальника управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області Ігоря Табака, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, інфраструктури та цивільного захисту РДА Олександра Яворського відбулася нарада із автомобільними перевізниками приміських автобусних маршрутів Бучацького району  на предмет внесення змін в чинне законодавство України у сфері пасажирських послуг, профілактики недопущення дорожньо-транспортних пригод та дотримання розкладів і схем руху транспортних засобів відповідно до наявних паспортів маршрутів.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Булінг

20.06.2019 | 14:27

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена – щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг? Ольга Соколова

more...
Усього: 9189
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема