Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Засідання районної тимчасової комісії

11.09.2018 | 11:51

Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат). Провів засідання заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Ігор Погонець.

more...

В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру в Шумську (фото)

11.09.2018 | 11:30

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко відвідав Тернопільщину із робочим візитом у вівторок, 11 вересня. Приїхав до нашої області він, щоб ознайомитися із станом впровадження інклюзивної освіти в області, а також взяти участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру у Шумську.

more...

Про стан ринку праці Бучацького району

11.09.2018 | 10:10

Упродовж  січня – серпня 2018 року послугами Бучацького районного центру зайнятості скористались 2165 осіб ,   з них мали статус безробітного – 1200 осіб.   

more...

ДО УВАГИ!!!

11.09.2018 | 08:31

Бучацьке управління з експлуатації газового господарства повідомляє про те, що з 11 по 13 вересня 2018 року буде припинено рух транспортних засобів по вулиці Галицька м. Бучач на перехресті з вулицею Св. Миколая.

Причиною припинення руху транспортних засобів є проведення земляних робіт для ремонту підземного газопроводу середнього тиску (ліквідація витоку газу).

more...

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, чимало їх і в Бучацькому районі, чим ми надзвичайно пишаємося.

10.09.2018 | 16:04

Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту - свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Сьогодні, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, керівники району - голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та голова районної ради Віталій Фреяк вручили тренерам-викладачам та кращим спортсменам району грамоти і грошові винагороди.

more...

Інформує відділ державної реєстрації райдержадміністрації

10.09.2018 | 11:28

Державними реєстраторами відділу державної реєстрації районної державної адміністрації з 03 по 07 вересня 2018 року надано 42 реєстраційні послуги, а саме:
1) по реєстрації речових прав на нерухоме майно - 34 послуг, з них в черзі на розгляді 11 заяв в межах строків згідно чинного законодавства.
2) по реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців - 8 послуг.

more...

Дисципліна на дорозі - запорука безпеки

10.09.2018 | 11:15

Безпека дітей є одним із головних батьківських пріоритетів. Від народження немовля оточують турботою і піклуванням. Та чим старшою стає дитина, тим більше у її житті з’являється різних незнайомих і не завжди безпечних місць та людей. А потім, зрештою, настає і той час, коли батьки вже не можуть постійно бути поруч. В цей момент рівень тривоги і страхів зазвичай зростає. І перед батьками постає цілком закономірне питання: «Як навчити дитину самостійно берегтися від неприємностей?

more...

Ряд важливих питань розглянуто на апаратній нараді

10.09.2018 | 10:58

Про початок робіт щодо реконструкції площі Ринок у місті Бучач, заборону стихійної торгівлі в центрі міста, діяльність центру зайнятості, на обліку де перебуває 410 безробітних, надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», на отримання якого на сьогоднішній день подано три заяви, продовження до 01 листопада поточного року подачу заяв на монетизацію субсидій, сплату єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, підбиття рейтингових показників району за І півріччя 2018 року, оздоровлення дітей, ці та ряд інших важливих питань розглянуто на апаратній нараді, що відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха.

more...

Інформує УДКСУ у Бучацькому районі

10.09.2018 | 10:41

Управління Державної казначейської служби України у Бучацькому районі інформує про те, що 10 вересня 2018 року проведено виплати допомоги сімям з дітьми за вересень 2018 року.

more...

Віталій Бебих: "Вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого району з професійним святом"

09.09.2018 | 07:23

Шановні працівники газового підприємства району! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

more...
Усього: 8434
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема