Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Вітання голови адміністрації Віталія Бебиха з Днем молоді

30.06.2019 | 07:34

Вітаю з Днем молоді всіх молодих за віком та душею бучачан!
Молодість - фундамент для серйозного, складного життя. Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди, досягаєте успіхів у різних областях – навчанні, спорті, політиці, бізнесі.

more...

З Днем Конституції України!

28.06.2019 | 07:28

Шановні краяни! Щиро вітаю вас з 23-ю річницею Конституції України!
Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

more...

В районі відзначили 23 річницю з нагоди Дня Конституції України

27.06.2019 | 15:44

Цьогоріч річницю прийняття Основного Закону - Конституції України в районі відзначили проведенням тематичного форуму, в рамках якого учасники не тільки поглибили свої теоретичні знання про законодавчі конституційні норми, але й могли поспілкуватися на предмет їх практичного застосування. Формат святкового заходу, запропонований оргкомітетом, зацікавив учасників та глядачів.
Урочистості розпочалися вітанням голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха та голови районної ради Віталія Фреяка з нагоди відзначення Дня Конституції України. Керівники також вручили грамотами за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, особистий внесок в забезпечення ефективної діяльності органів виконавчої влади кращим працівникам установ, організацій.

more...

Коли мовчання - ворог. Що робити, якщо ви стали жертвою домашнього насильства

27.06.2019 | 10:04
Насильство - це не лише фізичні вияви агресії. Насильство буває також психологічним, економічним, сексуальним.
Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства, основне правило - не мовчіть. Забезпечте собі безпечне місце перебування. Повідомте поліцію про вчинення насильства щодо себе. Якщо ви постраждали фізично, навіть якщо тілесні ушкодження не є очевидними, зверніться у травмпункт та розкажіть про побиття. Ступінь та тяжкість травм визначить експертиза.
more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Реєстрація народження дитини

27.06.2019 | 10:02

Пане Павло, доброго дня! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження  другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а  я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати?

more...

До уваги платників внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

27.06.2019 | 09:51

Бучацьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області по відомляє Вас про те, що на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» та листа Пенсійного фонду України від 12.12.2018 № 41904/03-20 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області  відкрито три доходних рахунки для перерахування платниками коштів:

more...

Засідання сесії районної ради

26.06.2019 | 15:44

Сьогодні, 26 червня, відбулась тридцята сесія Бучацької районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Віталій Бебих.
Відповідно до порядку денного депутати розглянули та затвердили ряд договорів щодо міжбюджетних трансфертів для фінансування галузі освіти, культури, медицини. Досить напруженою була робота депутатського корпусу під час затвердження  рішення про внесення змін до районного бюджету 2019 року. Також на сесійному засіданні депутати проголосували про затвердження районної цільової програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2019-2021 роки та розглянули ряд змін до районних програм цивільного захисту, «Питної води» тощо.

more...

До уваги власників автотранспорту!

26.06.2019 | 15:42

Бучацька районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Запрошуємо на святкування

25.06.2019 | 20:49
Усіх жителів та гостей району запрошуємо 30 червня 2019 року на святкування в Бучачі Дня молоді України!!! more...

Протидіяти корупції спільно

25.06.2019 | 16:57

Подолання корупції в органах Державної фіскальної служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на рівень надходжень грошових коштів до державного бюджету, на ефективність діяльності фіскальних органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків тощо. Державна фіскальна служба України звертає особливу увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки її співробітників, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця, як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

more...
Усього: 9188
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема