Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Степан Барна: Професійно-технічна освіта має бути партнером для бізнесу, який працює в області

12.09.2018 | 11:51

Ще одну нову та сучасну навчальну лабораторію відкрили на базі Кременецького професійного ліцею. Тепер там, у добре оснащеному практичному центрі, навчатимуть електрозварників та зварників ручного зварювання та на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах.

До цього, нагадаємо, у ліцеї відкрили сучасну лабораторію з професії «Швачка, кравець, закрійник». На модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази лабораторії з Державного бюджету виділили 330 тис. грн. та 100 тис. грн. – з обласного бюджету.

more...

На нараді йшлось про несанкціоновану торгівлю харчовими продуктами в місті Бучач

12.09.2018 | 10:22

На виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 08.08.2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулася розширена нарада за участю контролюючих служб, а саме: начальника та головного спеціаліста відділу економічного розвитку райдержадміністрації Ігоря Бабія та Василя Русинки, заступника начальника Бучацької ОДПІ Головного Управління ДФС України у Тернопільській області Любові Челядіної, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі Володимира Стадницького.

На нараду, в ході якої заслуховувалося питання щодо несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами в місті Бучач, також були запрошені заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець, міський голова Йосиф Мосціпан, керівник РАйСТ Ярослав Доскач та представники ЗМІ.

 

more...

Інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

12.09.2018 | 08:46

В районі завершено збирання ранніх зернових культур (крім кукурудзи і гречки). Ранні зернові культури зібрано на площі 14048га, валовий збір становить 75873тонн, середня врожайність 54ц/га.
З них: озимий ячмінь зібрано на площі 1127га, середня урожайність 68,2ц/га, озима пшениця - на площі 8064га, середня урожайність 59,5ц/га, ярий ячмінь - на площі 3238га, середня врожайність 42,5ц/га, горох - на площі 289га, середня урожайність 22,4ц/га, яра пшениця - на площі 1227га, середня урожайність 47ц/га.

more...

В’ячеслав Кириленко під час відкриття ІРЦ у Шумську: На розвиток інклюзивної освіти України — понад пів мільярда гривень (фото)

11.09.2018 | 15:20

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко відвідав Тернопільщину у вівторок, 11 вересня, щоб ознайомитися зі станом впровадження інклюзивної освіти в області, а також взяти участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру в Шумську.
«На розвиток інклюзивної освіти цьогоріч держава виділила понад пів мільярда гривень. Ці кошти будуть спрямовані не лише на закупівлю різного типу обладнання та методичних речей, а й на доплату вчителям та вихователям, які допомагають розвиватися особливим діткам. Це велика ініціатива дружини Президента України Марини Порошенко, яка ще з позаминулого року набирає все більше обертів, — наголосив В’ячеслав Кириленко під час відкриття ІРЦ у Шумську

more...

У Кременецькому профліцеї за участі Віце-прем’єр-міністра Кириленка відкрили навчально-практичний центр (фото

11.09.2018 | 15:16
На Тернопільщині з робочим візитом перебуває Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко. Сьогодні мета його поїздки – ознайомлення з впровадженням інклюзивної освіти в області та розвитком професійно-технічної освіти. more...

Засідання районної тимчасової комісії

11.09.2018 | 11:51

Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат). Провів засідання заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Ігор Погонець.

more...

В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру в Шумську (фото)

11.09.2018 | 11:30

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко відвідав Тернопільщину із робочим візитом у вівторок, 11 вересня. Приїхав до нашої області він, щоб ознайомитися із станом впровадження інклюзивної освіти в області, а також взяти участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру у Шумську.

more...

Про стан ринку праці Бучацького району

11.09.2018 | 10:10

Упродовж  січня – серпня 2018 року послугами Бучацького районного центру зайнятості скористались 2165 осіб ,   з них мали статус безробітного – 1200 осіб.   

more...

ДО УВАГИ!!!

11.09.2018 | 08:31

Бучацьке управління з експлуатації газового господарства повідомляє про те, що з 11 по 13 вересня 2018 року буде припинено рух транспортних засобів по вулиці Галицька м. Бучач на перехресті з вулицею Св. Миколая.

Причиною припинення руху транспортних засобів є проведення земляних робіт для ремонту підземного газопроводу середнього тиску (ліквідація витоку газу).

more...

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, чимало їх і в Бучацькому районі, чим ми надзвичайно пишаємося.

10.09.2018 | 16:04

Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту - свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Сьогодні, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, керівники району - голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та голова районної ради Віталій Фреяк вручили тренерам-викладачам та кращим спортсменам району грамоти і грошові винагороди.

more...
Усього: 8429
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема