Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Проведено чергове засідання організаційного комітету

07.09.2018 | 15:11

У голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулося чергове розширене засідання організаційного комітету з відзначення в районі 100-річчя утворення Західно-Української Народної Республіки та 100-річчя з часу заснування «Союзу українок».

Під час засідання оргкомітету, яке проведено за участю заступника голови РДА Ігоря Погонця, представників відділів культури та освіти, районної та міської рад, громадських, молодіжних організацій та політичних партій обговорено план проведення заходів та окремі організаційні питання з нагоди ювілейних дат.

more...

Голова РДА Віталій Бебих отримав грамоту

07.09.2018 | 11:49

Голова ради Бучацького районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Степан Фарбота вручив керівнику районної державної адміністрації Віталію Бебиху грамоту за відновлення пам’ятника борцям за незалежність України в селі Ріпинці та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

Керівник району подякував Степану Фарботі за грамоту, а також за активну життєву позицію та співпрацю з райдержадміністрацією.

more...

Почав діяти механізм «будівельної амністії»

07.09.2018 | 09:32

Бучацька районна державна адміністрація повідомляє, що   набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 3.07.2018 року №158, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 року №976/324428  „Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт”.  Це означає, що українці вже можуть готувати документи для узаконення своїх самочинних будівництв.

more...

Інформаційно-консультаційний виїзний майданчик

07.09.2018 | 09:24

6 вересня  в приміщенні  Трибухівської сільської ради працівниками районного центру зайнятості організовано та проведено інформаційно-консультаційний  виїзний майданчик для жителів об’єднаної територіальної громади.

more...

Фінсько-український трастовий фонд надаватиме фінансування для підготовки «зелених» проектів

07.09.2018 | 09:19

Фінляндія та Україна об’єднали зусилля і заснували спільний фонд для розробки проектів у відновлюваній енергетиці та енергоефективності.

more...

Голова Держенергоефективності представив досягнення у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики за 4 роки, а також плани на майбутній період

07.09.2018 | 09:17

На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував ключові здобутки, яких вдалося досягти завдяки плідній роботі над розвитком сфери енергоефективності та відновлюваної енергетики впродовж останніх 4 років.

more...

Проведено обстеження автобусних зупинок

06.09.2018 | 12:06

Робочою групою щодо контролю за виконанням договорів по перевезенню пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі району спільно із представниками міської ради та патрульної поліції проведено обстеження автобусних зупинок починаючи від кінцевої зупинки «Бучач-Відгодівельний» до зупинки «Спиртзавод».

more...

Виїзний захід

06.09.2018 | 11:00

З метою вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних послуг до жителів об’єднаних територіальних громад, а також мотивації їх до продуктивної зайнятості, 05 вересня голова комісії з припинення Олександра Откидач та фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Лілія Ясінська відвідали Золотопотіцьку об’єднану територіальну громаду.

more...

Степан Барна: В області реалізовується 35 інвестиційних проектів у різних сферах діяльності

06.09.2018 | 10:32

Стратегічною метою побудови нової Тернопільщини є формування конкурентоздатної економіки, що в подальшому підвищить рівень життя мешканців області. Про це наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час 28-го Економічного Форуму в місті Криниця-Здруй Малопольського воєводства Республіки Польща. Нагадаємо, на Форумі діє виставковий стенд Тернопільської області — єдиного представленого регіону України.
«Тернопільщина повинна стати регіоном з сильною економікою, передовими інноваціями та комфортними умовами для ведення бізнесу.

more...

ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ

06.09.2018 | 10:27
Відповідальність за спалювання ТПВ на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення. more...
Усього: 8602
Сторінка:  <<   22  |  23  |  24  |  25  |  26  |  27  |  28  |  29  |  30  |  31  |  32  |  33  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема