Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

В області у першу чергу профінансовані кооперативи, створені воїнами АТО

12.07.2018 | 09:02

Держава продовжує активно підтримувати розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК). На сьогоднішній день в області їх зареєстровано вже 67. Торік за три останні місяці на Тернопільщині було створено 16 кооперативів, а за п’ять місяців поточного року — ще 21, повідомив виконувач обов’язків директора департаменту АПК Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Стахів.

more...

Участь у відео нараді

11.07.2018 | 16:36

Голова Бучацької райдержадміністрації Віталій Бебих  взяв участь у нараді, яка відбулась в режимі онлайн під керівництвом голови Тернопільської обласної державної адміністрації  Степана Барни.
На нараді були присутні керівники територіальних органів влади області та відповідно районів. Керівник області наголосив на спільній відповідальності органів державної влади та територіальних органів за основні напрямки розвитку Тернопільської області та районів в цілому. Зокрема йшлося про підвищення інвестиційної привабливості області, чинники, що впливають на показники соціально-економічного розвитку кожного району, соціально-орієнтовані питання, в тому числі роботу з підтримки родин загиблих воїнів АТО, оздоровлення дітей учасників АТО.

more...

Інформує Бучацький районний центр зайнятості

11.07.2018 | 14:19

Сьогодні цілком зрозуміло, що для підвищення якості та конкурентоспроможності робочої сили, свідомого вибору майбутнього молодими людьми , дієвим інструментарієм слугує профорієнтаційна робота, яка сприяє виваженому вибору професії, розвитку соціальної та трудової дисципліни молоді.
      Так 06 липня 2018 року в с.Скоморохи Бучацького району на базі оздоровчих  таборів
 “ ОК Лісовий” та “ Лісовий дзвіночок “проведено виїзні  профорієнтаційні заходи для молоді на тему “ Світ професій і я”.

more...

Перспективи забезпечення молоді житлом визначали у Тернопільській ОДА

11.07.2018 | 09:44

Корисним досвідом реалізації житлових програм обмінювалися представники західних областей під час семінару, що відбувся 10 липня у Тернопільській облдержадміністрації. Мета проведення даного заходу — вдосконалення та ефективне виконання діючих державних й регіональних програм щодо забезпечення молоді житлом.
«На сучасному етапі державотворення цьому питанню необхідно приділяти значно більше уваги. Це активна позиція Президента та Прем’єр-міністра України, — зазначив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик. — Загалом ця проблематика вже давно набула соціального характеру, яка позначається на рівні народжуваності дітей.

more...

До подання першої заяви вступникам обов’язково потрібно перевірити внесену в електронні кабінети інформацію та файли, – роз’яснення МОН

11.07.2018 | 09:31

Абітурієнтам Тернопільської області слід звернути увагу на прохання МОН про те, що 12 липня в електронних кабінетах вступників буде відкрита можливість подання заяв на вступ.

МОН наполегливо просить абітурієнтів, які вже зареєстрували електронні кабінети та завантажили в них документи, перед поданням заяв перевірити внесену інформацію.

more...

Степан Барна відзначив випускників шкіл, які отримали на ЗНО 200 балів (фото, відео)

10.07.2018 | 10:06

Цього року за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 200 балів з окремих предметів отримали Симко Катерина, випускниця Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Савків Діана, випускниця минулих років, Нечесний Ярослав, випускник Бучацького колегіуму ім. Святого Йосафата та Чупа Марія, випускниця Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району. Власне, саме з Ярославом та Марією зустрівся сьогодні голова ОДА Степан Барна в облдержадміністрації.

more...

Делегацiя з Тернопiльщини вшанувала жертв Сагринської трагедiї (фото)

10.07.2018 | 08:56

Трагедія 1944 року у Сагрині, під час якої підрозділами армії крайової було вбито сотні українців, досі болить кожному, особливо жителям Холмщини, адже тоді було вбито або ж насильно виселено саме їх родичів. Щоб вшанувати пам'ять усіх загиблих та невинно убієнних, на тому злощасному місці відкрили меморіальний комплекс. На його відкриття приїхав Президент України, а також делегації з Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської областей. До меморіалу також поклали квіти й запалили лампадки.

more...

Участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації

09.07.2018 | 15:15

2 липня 2018 року голова райдержадміністрації Віталій Бебих спільно з керівниками структурних підрозділів, керівниками установ, організацій району взяв участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.
Плановими питаннями для аналізу та обговорення стали питання про відбір на військову службу за контрактом в області;  стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та  організація проведення Загальнонаціональної  прощі до Зарваниці.
За результатами розгляду питань дано протокольні доручення, визначено завдання до керівництва в роботі.

more...

Як отримати довідку з QR-кодом від Пенсійного фонду України

09.07.2018 | 11:17
Як отримати довідку з QR-кодом від Пенсійного фонду України more...

Чемпіонат з мотокросу - це сила, витримка та професіоналізм

09.07.2018 | 10:46

Сьогодні завершилось довгоочікуване свято спорту, двохденний відкритий особисто-командний Чемпіонат з мотокросу в м.Бучач з мотоциклетного кросу серед юніорів та підлітків, в класах МХ2 та Open, на мотоциклах з колясками та квадроциклах та серед Аматорів та Ветеранів. Два гарячих та насичених подіями дні були сповненні відчуттями драйву та захоплення, які може подарувати тільки мотоциклетний спорт. Для району - це великий крок уперед в плані зміцнення авторитету та розвитку спортивних традицій.
Важливим фактором для вибору, який визначав місцем проведення саме наш район, стала наявність професійної траси, яку почали готувати ще з минулого року.

more...
Усього: 8434
Сторінка:  <<   22  |  23  |  24  |  25  |  26  |  27  |  28  |  29  |  30  |  31  |  32  |  33  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема