Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Виїзний майданчик для жителів об’єднаної територіальної громади

02.11.2018 | 09:56

1 листопада  2018 року  в актовому залі Трибухівської сільської ради працівниками районної філії центру зайнятості організовано та проведено інформаційно-консультаційний  виїзний майданчик для жителів об’єднаної територіальної громади.

 

more...

Колективу райдержадміністрації представлено першого заступника голови РДА

02.11.2018 | 09:23

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих представив колективу свого першого заступника, яким відповідно до розпорядження №77-к від 01.11.2018 року став БЕЙКО Богдан Миколайович.

Віталій Валерійович побажав Богдану Миколайовичу успіхів у роботі, наснаги та наполегливості у досягненні поставлених цілей.

more...

Похід до могили Січових Стрільців

01.11.2018 | 16:17

З нагоди 100-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки та 104-річниці Легіону Українських Січових Стрільців, за участю духовенства, представників влади, громадсько-політичних сил, молоді та небайдужих жителів міста, відбувся похід до могили Січових Стрільців, що на Нагірянському кладовищі.

more...

Незабаром лікарі-ФОП зможуть виписувати рецепти за програмою "Доступні ліки"

01.11.2018 | 11:09

Незабаром лікарі-ФОП зможуть виписувати рецепти за програмою “Доступні ліки”. Відповідні зміни Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні 31 жовтня 2018 року.

Найближчим часом лікарі-ФОП (фізична особа-підприємець), які одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, матимуть право виписувати рецепти на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню в рамках програми “Доступні ліки”. Міністерство охорони здоров’я України ініціювало зміни до постанови КМУ №152 “Про забезпечення доступності лікарських засобів” від 17 березня 2017 року, які ухвалив Кабінет Міністрів України.

more...

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР

01.11.2018 | 07:19

Шановні краяни! 1 листопада 1918 року – одна з небагатьох вікових дат в історії України на довгому шляху здобуття незалежності.
100 років тому на західноукраїнських теренах було офіційно проголошено нову державу – Західно - Українську Народну Республіку (ЗУНР).

more...

Урочистості та святковий концерт присвячений 100-річчю ЗУНР

31.10.2018 | 17:01

У районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт присвячений 100-річчю з дня заснування Західно-Української Народної Республіки «Вісімнадцятого року листопад».

У заході взяли участь керівництво та трудові колективи районної державної адміністрації, районної та міської рад, районних установ та організацій, представники громадсько-політичних сил, молодь та громадськість краю.

more...

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

31.10.2018 | 12:22

У райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням керівника апарату РДА Марії Слободян. На комісії розглянуто питання: про надання дозволу на укладання договору купівлі продажу земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини; про надання згоди на укладання договору купівлі продажу житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами та земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини; про розгляд інформації районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про сім’ю, в якій виховується четверо дітей; про позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей; про участь батька у вихованні сина.

more...

Тернопільщина - у п'ятірці пілотних областей щодо реформи екстерної медицини

31.10.2018 | 11:15

Реформа екстреної медицини розпочнеться у 2019 році. На пілотний проект планують виділити з бюджету 922,5 мільйони гривень. Спочатку реформа зачепить лише п’ять областей: Вінницьку, Донецьку, Одеську, Полтавську, Тернопільську – та місто Київ.

more...

Проведено рейд-перевірку

31.10.2018 | 10:49

На виконання заходів районної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017-2021 роки, служба у справах дітей Бучацької РДА проводить рейди-перевірки в торгових закладах, де реалізовуються тютюнові та  алкогольні вироби.
29 жовтня службою у справах дітей Бучацької райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної поліції Бучацького ВП ГУНП у Тернопільській області Зарубайком В.М., в  ході рейду-перевірки на території Передмістянської сільської ради проводилась роз'яснювальна бесіда з продавцями, переглядались  ліцензії на продаж згаданих товарів та виносились попередження про недопущення продажу цих товарів дітям.

more...

Відкриття меморіальної дошки

30.10.2018 | 17:41

Сьогодні, 30 жовтня, відбулася урочиста подія: відкриття меморіальної дошки, встановленої на одній із головних сакральних споруд Бучаччини – монастирі отців Василіян. Встановлення цієї пам’ятної дошки приурочене 100-літтю утворення Західно-Української Народної Республіки. Саме у Бучачі, в монастирі отців Василіян у далекому 1919 році, 2 червня, проходила нарада за участі президента ЗУНР доктора Евгена Петрушевича, державних секретарів, а також старшин Української Галицької Армії.

Встановлення меморіальної дошки було зініційоване: головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом, головою районної ради Віталієм Фреяком, головою міської ради Йосифом Мосціпаном, начальником відділу культури, національностей, релігій і туризму РДА Андрієм Ковалком, дослідником історії нашого краю Дмитром Логушем.

more...
Усього: 8769
Сторінка:  <<   22  |  23  |  24  |  25  |  26  |  27  |  28  |  29  |  30  |  31  |  32  |  33  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема