Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

ПРЕС-ТУР ПІДПРИЄМСТВАМИ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

14.09.2018 | 08:03

13 вересня під гаслом «Живи та працюй в Україні» Бучацьким районним центром зайнятості проведено прес-тур підприємствами Бучацького району за участю прес-служби райдержадміністрації та представника засобів масової інформації.
Першим підприємством, яке відвідали голова комісії з припинення центру зайнятості Олександра Откидач, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, комунікацій з громадькістю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Ганна Яворська та журналіст газети «Нова доба» Оксана Чорній було найбільше підприємство району ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

more...

Уряд розпочав виплату зекономлених взимку субсидій

13.09.2018 | 16:53

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.

Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень, все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу. Першими розпочали виплати управління соціального захисту населення у Київській та Хмельницькій області.

more...

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

13.09.2018 | 16:39

Сьогодні, 13 вересня, відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні Громадської ради взяли участь представники силових структур району, громадських організації, райдержадміністрації та ЗМІ. Із 17 членів Громадської ради на засіданні були присутніми 10.
На порядок денний виносились чотири питання, які потребували обговорення.

more...

Допомога по вагітності та пологах не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати

13.09.2018 | 12:01

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах. Якщо середній дохід застрахованої особи менший за мінімальну зарплату, встановлену на час настання страхового випадку, допомога розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати.

more...

Розмір виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах зріс на 34%

13.09.2018 | 11:53

Середньоденний розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності за результатами І півріччя 2018 року зріс на 34% порівняно з тим же періодом 2017 року. Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах зросла на 28,6%. Зазначені виплати здійснюються Фондом соціального страхування України працевлаштованим особам у разі настання страхового випадку.
Зростання розмірів матеріального забезпечення, що надається за рахунок коштів Фонду пов’язано зі зростанням мінімальної заробітної плати, а також загальним зростанням фонду оплати праці по країні.

more...

Це найбільший контракт в сільськогосподарському секторі за всю історію незалежної України - Президент про угоду між компаніями «Мрія Агрохолдинг» та SALIC

13.09.2018 | 08:58

Президент Петро Порошенко вважає підписання угоди купівлі-продажу акцій між компаніями Mriya Farming PLC та Saudi Agricultural and Livestock Investment Company надзвичайно важливою подією, оскільки це - свідчення якісної зміни інвестиційного клімату в нашій державі, відновлення віри інвесторів та їх готовність вкладати кошти в Україну.

Нагадаємо, що «Мрія Агрохолдинг» обробляє землі на території Тернопільської області. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, який її співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та сільськогосподарської техніки, а також з ефективним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів

more...

Степан Барна: Професійно-технічна освіта має бути партнером для бізнесу, який працює в області

12.09.2018 | 11:51

Ще одну нову та сучасну навчальну лабораторію відкрили на базі Кременецького професійного ліцею. Тепер там, у добре оснащеному практичному центрі, навчатимуть електрозварників та зварників ручного зварювання та на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах.

До цього, нагадаємо, у ліцеї відкрили сучасну лабораторію з професії «Швачка, кравець, закрійник». На модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази лабораторії з Державного бюджету виділили 330 тис. грн. та 100 тис. грн. – з обласного бюджету.

more...

На нараді йшлось про несанкціоновану торгівлю харчовими продуктами в місті Бучач

12.09.2018 | 10:22

На виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 08.08.2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулася розширена нарада за участю контролюючих служб, а саме: начальника та головного спеціаліста відділу економічного розвитку райдержадміністрації Ігоря Бабія та Василя Русинки, заступника начальника Бучацької ОДПІ Головного Управління ДФС України у Тернопільській області Любові Челядіної, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі Володимира Стадницького.

На нараду, в ході якої заслуховувалося питання щодо несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами в місті Бучач, також були запрошені заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець, міський голова Йосиф Мосціпан, керівник РАйСТ Ярослав Доскач та представники ЗМІ.

 

more...

Інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

12.09.2018 | 08:46

В районі завершено збирання ранніх зернових культур (крім кукурудзи і гречки). Ранні зернові культури зібрано на площі 14048га, валовий збір становить 75873тонн, середня врожайність 54ц/га.
З них: озимий ячмінь зібрано на площі 1127га, середня урожайність 68,2ц/га, озима пшениця - на площі 8064га, середня урожайність 59,5ц/га, ярий ячмінь - на площі 3238га, середня врожайність 42,5ц/га, горох - на площі 289га, середня урожайність 22,4ц/га, яра пшениця - на площі 1227га, середня урожайність 47ц/га.

more...

В’ячеслав Кириленко під час відкриття ІРЦ у Шумську: На розвиток інклюзивної освіти України — понад пів мільярда гривень (фото)

11.09.2018 | 15:20

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко відвідав Тернопільщину у вівторок, 11 вересня, щоб ознайомитися зі станом впровадження інклюзивної освіти в області, а також взяти участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру в Шумську.
«На розвиток інклюзивної освіти цьогоріч держава виділила понад пів мільярда гривень. Ці кошти будуть спрямовані не лише на закупівлю різного типу обладнання та методичних речей, а й на доплату вчителям та вихователям, які допомагають розвиватися особливим діткам. Це велика ініціатива дружини Президента України Марини Порошенко, яка ще з позаминулого року набирає все більше обертів, — наголосив В’ячеслав Кириленко під час відкриття ІРЦ у Шумську

more...
Усього: 8615
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема