Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Відвідали родини, члени сімей яких отримали інвалідність на виробництві

30.11.2018 | 16:54

Уся світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голова Трибухівської об’єднаної територіальної громади Олег Ковдрин, заступник голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Лілія Прокіпчук, начальник та заступник Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області, відвідали родини, члени сімей яких отримали інвалідність на виробництві.

more...

Засідання робочої групи

30.11.2018 | 12:58

Сьогодні, 30 листопада, членами робочої групи проведено обстеження 5-ти автобусів та автобусної зупинки в центрі міста Бучач.

Під час засідання робочої групи по перевезенню пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, що відбулося у першого заступника голови районної державно адміністрації Богдана Бейка, обговорено виявлені під час обстеження порушення та проблемні питання,

more...

Томос - це грамота про нашу духовну незалежність - Президент привітав українців із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

30.11.2018 | 12:39

Президент України Петро Порошенко привітав українців із сьогоднішнім рішенням Святого Священного Синоду Вселенського Патріархату та повідомив, що Синод затвердив також текст Томосу про надання незалежності українській церкві.

Глава держави також повідомив, що Синодом прийнято рішення про скликання Об‘єднавчого Православного Собору, дату проведення якого незабаром оголосить Патріарх Варфоломій, а учасники Собору оберуть предстоятеля незалежної Автокефальної Православної Церкви України і йому і буде вручено Томос про автокефалію.

more...

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

30.11.2018 | 11:09

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
В ході засідання було розглянуто питання:

more...

Відбувся обласний семінар методистів з виховної роботи

29.11.2018 | 16:40

На базі Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата відбувся обласний семінар методистів з виховної роботи на тему «Національно-патріотичне виховання як складова частина духовного розвитку громадянина України». Розпочався семінар міні-екскурсією в Бучацькому монастирі отців Василіян «З історії шкільництва при Бучацькому монастирі». Привітав учасників семінару та побажав плідної праці заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець.

more...

Нарада

29.11.2018 | 15:58

Сьогодні, 29 листопада, відбулася нарада щодо оповіщення членів територіальної оборони. Участь у нараді взяли представники Бучацького районного військового комісаріату, голови об’єднаних територіальних громад, міської та сільських рад.

more...

Засідання клубу "Чарівниця"

29.11.2018 | 14:05
Сьогодні суспільство все частіше і частіше зустрічається з таким цікавим словом- як булінг. Булінг - це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого розуміє далеко не кожен, але в більшості випадків стикався з цим явищем ще у дитинстві. Під ним розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Саме про це 29 листопада 2018 року мали нагоду дізнатися на черговому засіданні клубу “ Чарівниця “ жінки- клієнти Бучацької районної філії.
more...

Засідання штабу району територіальної оборони

29.11.2018 | 12:45

Під керівництвом голови  районної державної адміністрації Віталія Бебиха було проведено засідання штабу територіальної оборони Бучацького району.

more...

Президент підписав Закон про введення воєнного стану в Україні

29.11.2018 | 08:59

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». 26 листопада Глава держави підписав Указ «Про введення воєнного стану в Україні» і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон про його затвердження.

Документом передбачається, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

more...

Засідання круглого столу

29.11.2018 | 08:53

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за масштабами доходів посідає в світі третє місце після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Тому, з усією відповідальністю можна зазначити, що торгівля людьми – це не міф, це страшна реальність.
Саме з метою протидії торгівлі людьми  28 листопада у приміщенні селищної ради Трибухівської об’єднаної територіальної громади проведено засідання круглого столу

more...
Усього: 8851
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема