Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Інформує відділ державної реєстрації райдержадміністрації

10.09.2018 | 11:28

Державними реєстраторами відділу державної реєстрації районної державної адміністрації з 03 по 07 вересня 2018 року надано 42 реєстраційні послуги, а саме:
1) по реєстрації речових прав на нерухоме майно - 34 послуг, з них в черзі на розгляді 11 заяв в межах строків згідно чинного законодавства.
2) по реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців - 8 послуг.

more...

Дисципліна на дорозі - запорука безпеки

10.09.2018 | 11:15

Безпека дітей є одним із головних батьківських пріоритетів. Від народження немовля оточують турботою і піклуванням. Та чим старшою стає дитина, тим більше у її житті з’являється різних незнайомих і не завжди безпечних місць та людей. А потім, зрештою, настає і той час, коли батьки вже не можуть постійно бути поруч. В цей момент рівень тривоги і страхів зазвичай зростає. І перед батьками постає цілком закономірне питання: «Як навчити дитину самостійно берегтися від неприємностей?

more...

Ряд важливих питань розглянуто на апаратній нараді

10.09.2018 | 10:58

Про початок робіт щодо реконструкції площі Ринок у місті Бучач, заборону стихійної торгівлі в центрі міста, діяльність центру зайнятості, на обліку де перебуває 410 безробітних, надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», на отримання якого на сьогоднішній день подано три заяви, продовження до 01 листопада поточного року подачу заяв на монетизацію субсидій, сплату єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, підбиття рейтингових показників району за І півріччя 2018 року, оздоровлення дітей, ці та ряд інших важливих питань розглянуто на апаратній нараді, що відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха.

more...

Інформує УДКСУ у Бучацькому районі

10.09.2018 | 10:41

Управління Державної казначейської служби України у Бучацькому районі інформує про те, що 10 вересня 2018 року проведено виплати допомоги сімям з дітьми за вересень 2018 року.

more...

Віталій Бебих: "Вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого району з професійним святом"

09.09.2018 | 07:23

Шановні працівники газового підприємства району! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

more...

Привітання голови РДА Віталія Бебиха з Днем фізичної культури і спорту

08.09.2018 | 07:30

Шановні спортсмени, тренери, працівники фізичної культури і любителі спорту! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем фізичної культури і спорту!

more...

З нагоди Дня працівника фізичної культури та спорту нашому земляку вручено грамоту

07.09.2018 | 15:51

Завдяки професійній майстерності працівників фізичної культури та спорту, їхнім ідеям, натхненню на Тернопільщині виховується не одне покоління видатних спортсменів, які гідно виступають не лише на обласних, а й на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Завдяки своїй самовідданій праці вносять вагомий внесок у розбудову та зміцнення нашої держави, виховання здорової нації. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час урочистостей з нагоди Дня працівника фізичної культури та спорту, який традиційно святкують у другу суботу вересня.

more...

Проведено чергове засідання організаційного комітету

07.09.2018 | 15:11

У голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулося чергове розширене засідання організаційного комітету з відзначення в районі 100-річчя утворення Західно-Української Народної Республіки та 100-річчя з часу заснування «Союзу українок».

Під час засідання оргкомітету, яке проведено за участю заступника голови РДА Ігоря Погонця, представників відділів культури та освіти, районної та міської рад, громадських, молодіжних організацій та політичних партій обговорено план проведення заходів та окремі організаційні питання з нагоди ювілейних дат.

more...

Голова РДА Віталій Бебих отримав грамоту

07.09.2018 | 11:49

Голова ради Бучацького районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Степан Фарбота вручив керівнику районної державної адміністрації Віталію Бебиху грамоту за відновлення пам’ятника борцям за незалежність України в селі Ріпинці та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

Керівник району подякував Степану Фарботі за грамоту, а також за активну життєву позицію та співпрацю з райдержадміністрацією.

more...

Почав діяти механізм «будівельної амністії»

07.09.2018 | 09:32

Бучацька районна державна адміністрація повідомляє, що   набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 3.07.2018 року №158, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 року №976/324428  „Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт”.  Це означає, що українці вже можуть готувати документи для узаконення своїх самочинних будівництв.

more...
Усього: 8589
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема