Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

13.11.2018 | 09:52

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.

«Сьогодні всі сфери національної економіки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Степан Барна під час ради регіонального розвитку в Києві: В області реалізовуються понад тисячу об'єктів на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів (відео)

13.11.2018 | 08:45

42 об'єднанні територіальні громади, 47% території та 53% населення - це ті цифри, які говорять: реформа децентралізації на Тернопільщині підтримується та активно впроваджуються. Крім того, до кінця року тут відбудуться вибори ще у семи громадах.

Степан Барна, голова ТОДА, слушно зауважив, що Тернопільська область, починаючи з 2015 року, була однією з лідерів реформи децентралізації і такою залишається надалі.

more...

Засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби

12.11.2018 | 15:50

Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець провів засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби, в повноваження якої входить вирішення питання про направлення на альтернативну службу громадян, яким віросповідання забороняє служити в Збройних Силах.
На засіданні проведено детальний огляд пакету документів, що надійшли в управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Комісією схвалено позитивне рішення на користь одного заявника.

more...

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

12.11.2018 | 14:50

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

more...

Щотижнева нарада

12.11.2018 | 14:32

З метою узгодженого та ефективного планування робочого тижня, відбулася щотижнева відеонарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.
Участь у роботі наради взяв перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець,  керівники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів , установ, організацій.

more...

Делегація Бучацького району бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку

12.11.2018 | 10:22

Делегація з Бучацького району спільно з делегаціями усіх районів та областей України 12 листопада 2018 року перебуває в Міжнародному виставковому центрі міста Києва, де під головуванням Президента України П.О.Порошенка відбувається сьоме засідання Ради регіонального розвитку.

more...

11 листопада – День молитви за сиріт

09.11.2018 | 12:34

Щороку, у другу неділю листопада проходить Всеукраїнський день молитви за сиріт. Цього дня віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім'ях. День молитви нагадує людям про Боже ставлення до сиріт, надихає проявляти до них любов, служити кожній такій дитині, а також робити все можливе, щоб у неї була сім’я.

11 листопада долучайся до Всеукраїнського дня молитви за сиріт! І нехай кожна знедолена українська дитина отримає турботливу родину та щасливе дитинство!

more...

9 листопада — День української писемності та мови

09.11.2018 | 12:28

Державне свято — День української писемності та мови українці відзначають сьогодні, 9 листопада. За православним календарем цього дня вшановують пам'ять преподобного Нестора Літописця — першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, а також послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники історії вважають, що саме з його праць починається писемна українська мова.
Утвердження державності України на міжнародній арені бере свій історичний початок саме з боротьби за рідну мову, що є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу.

more...

Відбулась нарада з пасічниками району

09.11.2018 | 11:25

08.11.2018 року  відділом агропромислового розвитку Бучацької районної державної адміністрації проведена нарада з пасічниками району. На нараді розглянуто питання забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом та підвищення ефективності ведення сільського господарства, шляхом залучення їх до запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення.
       На сьогодні актуальним питанням є налагодження дієвого діалогу між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Серед іншого є актуальним і питанням  реєстрації пасік, видача ветеринарно-санітарного паспорта, ввезення на територію України та вивезення за її межі бджіл та продуктів бджільництва.
      Обраного голову спілки пасічників Бучаччини – Побуринного Романа Зеновійовича.

more...

Вітання голови РДА Віталія Бебиха із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2018 | 07:27

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

more...
Усього: 8602
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема