Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

На апаратній нараді

22.04.2019 | 10:59

Оперативно, чітко, змістовно про актуальні питання соціально – економічного розвитку району, планування роботи усіх структур на поточний тиждень, підведення підсумків їх діяльності за період, що минув, налаштування усіх на результативну діяльність - основна мета сьогоднішньої апаратної наради, яку провів голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

Нарада пройшла за участю першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця, керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

more...

Ярмаркували...

22.04.2019 | 09:53

20 квітня у Тернополі відбувся щорічний передвеликодній сільськогосподарський ярмарок, на якому свій асортимент продукції представили 12 товаровиробників нашого району. Усі бажаючі мали нагоду придбати крупи, борошно, мед, олію, живу рибу, цукор, яблука, м’ясні, ковбасні та хлібобулочні вироби, овочі та фрукти, а також багато іншої продукції за цінами від виробника. Делегацію Бучацького району очолила начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Челядіна.

Цього дня, сільськогосподарський ярмарок також відбувся і у Бучачі біля адміністрації зі сторони міського скверу. Свою продукцію тут представили 6 сільськогосподарських та приватних підприємств і реалізовували її за нижчими від ринкових цінами. Бучаччани поповнювали свої запаси овочами та фруктами, охоче купляли також м’ясні та ковбасні вироби, крупи. Разом із ними ярмаркував перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко.

more...

Проведено акцію "Випусник" на тему "Моє майбутнє в моїй країні"

22.04.2019 | 08:35

Одним із найважливіших способів вирішення питань молодіжної зайнятості є інформаційно - просвітницька робота спеціалістів центру зайнятості  з учнями шкіл. Яку дорогу обрати в житті? Ким стати? Відповіді на ці та багато інших запитань отримали старшокласники Жизномирської загальноосвітньої школи I-IIIступенів.

more...

Прибирали узбіччя дороги

19.04.2019 | 16:29

Керівництво та працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації традиційно навесні проводять толоку, прибираючи узбіччя доріг від побутового сміття. Це вже добра традиція, якої трудові колективи райдержадміністрації дотримуються щороку. На прибирання йдуть всім дружнім колективом, і на жаль, щоразу роботи дуже багато.

Сьогодні державні службовці прибирали узбіччя автомобільної дороги Івано-Франківськ – Тернопіль, яка веде від села Старі Петликівці до села Доброполе.

more...

Щомісяця в центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації звертається більше тисячі осіб

19.04.2019 | 11:12

Вже майже шість років при Бучацькій РДА функціонує Центр надання адміністративних послуг, в якому за принципом «єдиного вікна» надається інформаційна, консультаційна та практична допомога в отриманні певних послуг. Про особливості роботи Центру та спектр наданих послуг журналісти районної газети «Нова доба» розпитали у його директора Ірини Гринів.

more...

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

18.04.2019 | 12:01

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

more...

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ КРАЮ НА ПЕРЕДВЕЛИКОДНІ ЯРМАРКИ

18.04.2019 | 11:54

З метою забезпечення населення широким асортиментом сільськогосподарської продукції і товарами підприємств харчової та переробної промисловості в Бучачі відбудуться передвеликодні ярмарки за участю сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств району. Пройдуть вони в суботу 20 квітня та у середу 24 квітня біля адміністрації зі сторони скверу.

more...

Безпечне та здорове майбутнє праці

18.04.2019 | 10:57
Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні more...

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників пожежної охорони

17.04.2019 | 09:50

Шановні пожежники району! Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони. Ви обрали одну з найскладніших професій, яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

17.04.2019 | 09:40

Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

more...
Усього: 9200
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема