Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

У режимі Skype-наради

25.09.2018 | 09:06

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, заступник Ігор Погонець, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату РДА Тетяна Логуш, представники Золотопотіцької та Трибухівської ОТГ, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ беруть участь у відеонараді, яка відбувається під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.

more...

День діалогу з владою: У Тернополі стартував масштабний форум, участь у якому бере Прем’єр-міністр (фото)

24.09.2018 | 14:46

Протягом двох днів, 24-25 вересня, Тернопіль буде дискусійним майданчиком для напрацювання подальшого напряму розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Організовує захід Асоціація міст України. На форум запрошено близько 400 учасників – голови громад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

more...

Участь у заході «Наукові пікніки в Україні»

24.09.2018 | 12:28

23 вересня в міському сквері м. Бучача  вперше відбувся цікавий захід - «Наукові пікніки в Україні». Мета проведення заходу – популяризація наук простим і незвичним способом, адже кожен учасник мав можливість власноруч провести експеримент в імпровізованих лабораторіях та переконатися, що наука доступна, цікава та надзвичайно важлива навіть у повсякденному житті.

more...

Інформує відділ державної реєстрації РДА

24.09.2018 | 11:35

Державними реєстраторами відділу державної реєстрації районної державної адміністрації з 10 по 21 вересня 2018 року надано 103 реєстраційні послуги, а саме:
1) по реєстрації речових прав на нерухоме майно - 71 послуг, з них в черзі на розгляді 22 заяв в межах строків згідно чинного законодавства.
2) по реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців - 32 послуг.

more...

На апаратній нараді

24.09.2018 | 11:04

Чергова апаратна нарада відбулась 24 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха.
За участю заступника Ігоря Погонця, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, традиційно, було підведено підсумки роботи за відповідний період та окреслено заходи на найближчий.

more...

Степан Барна: Проща військовослужбовців об’єднує всіх, хто відстоює цілісність нашої держави (фото, відео)

24.09.2018 | 10:15

Військове паломництво до Зарваниці відбувається вже вдесяте. Особливим змістом воно наповнилося з початком війни на Сході країни. Тоді прощі до Марійського духовного центру стали місцем духовного відновлення і внутрішнього порозуміння для учасників АТО та їх родин, вшанування загиблих Героїв. Щороку проща до традиційного формату проведення має своє духовне наповнення, яке визначається цитатою Святого письма і змістом паломницьких заходів. Цьогоріч воїни зі всієї України молилися під гаслом «Дякую Богу, якому служу!».

more...

У Бучачі відзначили 100-річчя громадсько-просвітницької жіночої організації «Союз українок»

24.09.2018 | 08:42

Урочиста академія з нагоди 100-річчя громадсько-просвітницької жіночої організації «Союз українок» відбулась 21 вересня у районному будинку культури.
Розпочалося святкування із благословення отців, після чого ювілярки приймали вітання від керівництва району – заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Погонця та голови районної ради Віталія Фреяка. Керівництво дякувало союзянкам за активну участь у житті Бучаччини, бажало міцного здоров’я та мирного неба.

more...

Проведено профілактичний рейд перевірку

20.09.2018 | 14:16

На виконання районної програми подолання соціального сирітства, дитячої безпритульності та бездоглядності на 2017-2021 роки, з метою розв?язання проблем дитячої бездоглядності, попередження негативних проявів, покращення профілактичної правовиховної роботи у дитячому середовищі,      19 вересня службою у справах дітей райдержадміністрації проведено профілактичний рейд перевірку Медведівської сільської ради.

more...

Віталій Бебих взяв участь в урочистих заходах, що відбулися з нагоди Дня рятівника

20.09.2018 | 12:15

Голова районної державної адміністрації Віталій Бебих взяв участь в урочистих заходах, що відбулися з нагоди Дня рятівника у Бучацькому районному відділі УДСНС України в Тернопільській області.

«Нехай готовність захищати людське життя ніколи не вичерпується і надихає вас на нові досягнення у благородній і гуманній справі. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі» - наголосив голова РДА Віталій Бебих, вітаючи особовий склад з професійним святом.

more...

Природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї

20.09.2018 | 12:09

Пора жнив та час після них аж до настання холодів – особливий пожежонебезпечний період. Загрозу несуть спекотна погода, сухі хліба, суха кукурудза, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

more...
Усього: 8611
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема