Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Ми завжди повинні пам’ятати про Героїв Небесної Сотні

30.07.2018 | 11:44

28 липня делегація Бучацького району перебуваючи у Києві побувала на Алеї Героїв Небесної Сотні, що на Майдані Незалежності. Біля меморіального комплексу отець Юрій спільно із присутніми помолилися за душі полеглих.

Ми завжди повинні пам’ятати про Героїв Небесної Сотні – знайомих і не знайомих. Вони виконали свій обов’язок перед народом і країною. Завдяки їм ми маємо власну державу, власну історію, можливість навчати і навчатися, маємо власну гідність. Пам’ятаймо про це завжди…

more...

Уряд запровадив прозорі аукціони для продажу дозволів на видобуток газу

30.07.2018 | 10:52

Уряд своїм рішенням запроваджує в Україні систему електронних торгів на дозволи й ліцензії на використання надр. В першу чергу це стосується видобутку газу. Це рішення розширить коло учасників ринку, збільшить обсяги інвестицій і надходження до бюджету України, а також посилить державну енергонезалежність.

more...

Президент: Мільйони українців очікують на автокефалію Православної Церкви, яка довершить утвердження незалежності України і укріпить міжконфесійний мир

30.07.2018 | 09:30

Президент Петро Порошенко наголосив, що мільйони українців прагнуть і очікують якнайшвидшого визнання автокефалії Православної Церкви в Україні – великої за кількістю вірних, але рівної до інших помісних православних церков.

«Томос про автокефалію довершить утвердження незалежності і самостійності нашої держави, укріпить релігійну свободу, міжконфесійний мир. Він посилить права і свободи громадян… Особливо тих, котрі зараз перебувають поза спілкуванням із вселенським православ’ям», - наголосив Глава держави на урочистостях з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

more...

Вітання голови РДА Віталія Бебиха з Днем міста

29.07.2018 | 07:44

Дорогі бучачани! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня міста! Бучач - древнє та прекрасне місто, відоме своїми історичними пам'ятками та культурними традиціями. Та найбільшим багатством міста є його жителі - привітні, гостинні та щирі люди.

more...

Делегація Бучацького району бере участь в заходах з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

28.07.2018 | 11:52

Сьогодні в Києві делегації Бучацького району спільно з делегаціями Тернопільської області беруть участь в заходах з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.
Спільно з всіма учасниками дійства наші земляки крокують вулицями Києва в хресній ході «Молитва за Україну», дальше вони долучаться до молебню на Володимирській гірці біля пам’ятника Святому Володимиру Великому.
Вітання усім землякам. Миру та синього неба усій Україні!

more...

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих вітає з 1030-літтям Хрещення Київської Русі

28.07.2018 | 07:00

Шановні земляки! Щиро вітаю вас із знаменною датою – 1030-літтям Хрещення Київської Русі. Цей день ми відзначаємо, вшановуючи пам’ять Святого рівноапостольного великого князя Володимира, який запровадив християнство як державну релігію.

more...

Ціна нашої незалежності - це сотні тисяч закатованих українців, - Степан Барна під час вшанування 750 убитих жителів Тернопільщини в Умані (фото)

27.07.2018 | 16:13

В останні липневі дні минає 77 років з часу однієї із найстрашніших сторінок в історії нашої області. За кілька днів понад тисячу наших земляків – інтелігенція, українці-партіоти, члени ОУН-УПА, священики, яких радянська влада і її каральний орган НКВД кинула в каземати Чортківської тюрми, були розстріляні без суду і слідства, інших закатували під час етапування до Умані, що на Черкащині.

more...

Вшанування пам’яті в'язнів Чортківської тюрми, які стали жертвами уманської трагедії

27.07.2018 | 15:33

Делегація Бучацького району взяла участь в заходах, які сьогодні відбуваються в Умані щодо вшанування пам’яті в'язнів Чортківської тюрми, які стали жертвами уманської трагедії.
77 років назад радянською владою було знищено понад 900 людей, жителів Тернопільської області, яких закатували саме в уманський тюрмі.
27 липня делегації Тернопільської та Черкаської області вшанувати пам'ять закатованих та вбитих  біля меморіалу жертвам репресій та колишнім в'язням Чортківської тюрми.

more...

Оголошення

27.07.2018 | 15:20

У зв’язку із святкуванням 29 липня 2018 року Дня міста, районна державна адміністрація інформує населення про те, що додатково перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті «Бучач- Трибухівці» здійснюватиметься кожних півгодини ТОВ «Бучацьке АТП -16139» та приватним перевізником Кухаришин І.В.

more...

Делегації Бучаччини візьмуть участь у всеукраїнських заходах

27.07.2018 | 08:44

26 липня делегація Бучацького району у складі представників влади, представників місцевого самоврядування, сільських рад та об’єднаних громад, підприємств, установ, громадських організацій, учасників антитерористичної операції, церковних громад вирушила з Бучача для участі у заходах щодо вшанування пам’яті жертв в’язнів Чортківської тюрми в місто Умань. Делегація Бучацького району у місті Чорткові разом з делегаціями з Чортківського, Монастириського, Борщівського, Заліщицького, Гусятинського районів вшанували пам'ять закатованих в’язнів у місті Чорткові, де відбулася панахида за загиблими.

more...
Усього: 8434
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема