Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Засідала районна призовна комісія

02.10.2018 | 12:21

Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець очолив засідання районної призовної комісії, що відбулося у районному військовому комісаріаті. На засідання викликалося 50 призовників.

Відповідно до вимог чинного законодавства дев’ятьом призовникам комісією надано відстрочку від проходження служби в ЗСУ у зв’язку із сімейними обставинами, по стану здоров’ю та по навчанню. Неявка призовників становила 40 осіб, неприданих до служби виявлено 1.

more...

Вітали людей похилого віку

02.10.2018 | 08:35

Людина, яка дожила до поважного віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль одиноких як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем.
Добро – це основа світу. Тому, традиційно, з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Бучацькому районі організовує святкові обіди для зазначеної категорії населення.

more...

На рахунок благодійної акції "Милосердя" поступило 9252,51 грн.

01.10.2018 | 11:38

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 вересня 2018 року №339-од в районі розпочалася благодійна акція «Милосердя».
Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Бучацького району повідомляє, що  48-ом організаціям, 32-ом підприємцям району, 2-ом банкам та 6 – ти аптекам роздано листи-звернення з проханням перерахувати благодійні кошти для одиноких інвалідів, важкохворих.
Станом на 28 вересня на рахунок благодійної акції поступило 9252,51 грн.

more...

Основні принципи роботи з брендом UkraineNOW

01.10.2018 | 10:39

26 вересня 2018 року на засіданні Уряду Міністерством інформаційної політики України було презентовано технічний стандарт (брендбук) використання бренду Ukraine NOW щодо застосування єдиного бренду країни у різних сферах. Брендбук втілює ключові елементи комунікаційної стратегії Ukraine NOW. Ми говоримо про людей, про можливості, про рішучі дії тут і зараз. Єдиний бренд має на меті постійно поширювати цю філософію – «тут і зараз» - і серед українців, і водночас мотивувати іноземців знайомитися з нашою країною. Бренд Ukraine NOW є повністю відкритим для використання за умови дотримання встановлених технічних стандартів.

more...

До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва!

01.10.2018 | 09:25

З метою полегшення та розширення доступу малого і середнього підприємництва до фінансових ресурсів, 18 січня 2018 року між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Німецько-Українським фондом (далі – НУФ) було укладено угоду про партнерство, відповідно до якої розроблено та затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 08 серпня 2018 року № 603-од «Порядок про використання коштів з обласного бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами для суб’єктів малого і середнього підприємництва в Тернопільській області (далі -Порядок).

more...

Привітання голови РДА Віталія Бебиха з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

01.10.2018 | 08:32
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
more...

Вже понад 6 мільйонів українців скористалися програмою “Доступні ліки”

01.10.2018 | 08:15

З квітня 2017 року, коли почала працювати програма “Доступні ліки”, українці отримали ліки за понад 26,5 млн рецептів.

За інформацією підрозділів охорони здоров’я в областях, вже понад 6,6 млн українців скористалися програмою “Доступні ліки”. Найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській області – близько 620 тисяч українців отримали рецепти на “Доступні ліки”, у Харківській – понад 550 тисяч, у Львівській – понад 530 тисяч і у м. Київ – понад 420 тисяч пацієнтів.

more...

Вітання з Всеукраїнським Днем бібліотек

30.09.2018 | 07:47

Шановні працівники бібліотечної галузі! Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек! Незважаючи на те, що нинішній час – це вік передових технологій, Інтернету та електронних книг важливість значення бібліотек у суспільстві не зменшується. Бібліотеки залишаються привабливими для тисяч читачів, які із задоволенням приходять сюди, щоб дізнатися щось нове, поспілкуватися, обмінятися інформацією.

more...

30 вересня - День усиновлення

30.09.2018 | 07:27

Вітаю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників, працівників служби у справах дітей.
Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомогають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань! Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

more...

«Усиновлення – це любов назавжди»

28.09.2018 | 15:29

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено Всеукраїнську акцію-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди».

Акція, яка спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення, відбулася на Майдані Воля біля адмінбудинку.

Зазначимо, що традиційно в останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення.

more...
Усього: 8619
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема