Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

2 вересня відбудеться фестиваль «Свято в старому замку»

13.08.2018 | 14:28

Засідання організаційного комітету щодо проведення обласного фестивалю «Свято в старому замку» відбулось 13 серпня під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха.

Учасники засідання обговорили ряд організаційних питань щодо підготовки та проведення фестивалю, який відбудеться 2 вересня на території Підзамочківського замку. Зокрема, формат проведення, матеріально-технічне забезпечення заходу, організація благоустрою території, виїзної торгівлі під час святкування, тощо. Окремо зупинились на фінансово-господарських розрахунках.

more...

До уваги населення! З 1 вересня розпочнеться перехід на цифрове телевізійне мовлення

13.08.2018 | 10:50
Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2.  more...

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

13.08.2018 | 10:04

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

more...

Засідання комісії

13.08.2018 | 08:30

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця в управлінні праці та соціального захисту населення РДА 10 серпня відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг, на якому розглянуто 1679 особових справ отримувачів житлових субсидій та 23 справи отримувачів державної соціальної допомоги.
 

more...

Привітання голови РДА з професійним святом

12.08.2018 | 08:02

Шановні працівники ветеринарної медицини району!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом.
Визнання вашого професійного свята на державному рівні — це свідчення шани і поваги Вашій самовідданій праці, яка вкрай необхідна нашому суспільству. Захист території нашої держави від занесення інфекційних хвороб, підтримка благополучної епізоотичної ситуації в країні, забезпечення ветеринарно-санітарного контролю якості сільськогосподарської продукції сприяють збереженню життя і здоров"я наших громадян, розвитку тваринництва в Україні, поліпшують добробут держави в цілому.

more...

Україна готова до серійного випуску різних видів боєприпасів – Глава держави

10.08.2018 | 14:38

Президент Петро Порошенко заявляє, що Україні вдалося налагодити виробництво боєприпасів і нині підприємства «Укроборонпрому» готові до серійного випуску тих видів, які донедавна були дефіцитними.

«Я вітаю з тим, що ми не просто провели випробування, не просто випробування продемонстрували високу якість роботи цих колективів, які сьогодні беруть участь у нашому святі. 

more...

В районі готуються до відзначення головних свят держави

10.08.2018 | 14:28

Незабаром українці відзначатимуть два державні свята – День Державного Прапора та День Незалежності. Про те, як їх відсвяткує Бучаччина йшла мова сьогодні, 10 серпня, під час засідання організаційного комітету, що відбулося в районній державній адміністрації.

more...

Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО

09.08.2018 | 14:50

Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.

more...

Засідала комісія з питань захисту прав дитини Бучацької райдержадміністрації

09.08.2018 | 10:51

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха за участю фахівців відповідних служб відбулося продовження засідання комісії з питань захисту прав дитини Бучацької райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглянуто звернення Голови ради громадських організацій Петра Чорноти до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби щодо порушення прав дітей в навчальних закладах району.

more...

Проведено обстеження приміського автобусного транспорту

08.08.2018 | 12:18

8 серпня головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Олександром Яворським спільно із Володимиром Простим та Петром Кокілем (членами робочої групи щодо контролю за виконанням договорів по перевезенню пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі району) проведено обстеження приміського автобусного транспорту на предмет дотримання графіку рухів, відомість про перевізників, справність транспортних  засобів, а також про наявність необхідної інформації для пасажирів в салонах автобусів, вогнегасника та аптечки.

more...
Усього: 8434
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема