Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Привітання голови адміністрації Віталія Бебиха зі святом Останнього дзвоника

31.05.2019 | 07:33

Дорогі учні, батьки, вчителі! Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою.

more...

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей

30.05.2019 | 16:32

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

more...

Проведено чергове засідання колегії РДА

30.05.2019 | 11:47

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Бебиха відбулось засідання колегії  райдержадміністрації. Участь у засіданні, в ході якого було розглянуто ряд важливих для району питань, взяли голова районної ради Віталій Фреяк, перший заступник голови РДА Богдан Бейко, керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, управлінь, організацій, голови ОТГ, міської та сільських рад.

Розпочалося засідання із приємної події – вручення подяк голови Тернопільської облдержадміністрації.

more...

Виявлення та розпізнання небезпечних ситуацій – одна з найголовніших умов профілактики виробничого травматизму

30.05.2019 | 08:55

Аналізуючи причини нещасних випадків на виробництві, дуже прикро усвідомлювати, що більшості з них можна було б уникнути, якщо вчасно проводити профілактичну роботу. Необхідно зрозуміти, що профілактика ефективна тільки в тих випадках, коли вона проводиться системно із застосуванням нових напрацювань у цій сфері.

more...

Голова адміністрації Віталій Бебих бере участь у засіданні колегії ОДА

29.05.2019 | 10:39

Триває засідання колегії обласної державної адміністрації. Участь у ньому бере голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

На порядку денному розглядають питання: про стан соціально-економічного розвитку області у січні-квітні 2019 року; про підготовку та проведення в області оздоровлення дітей влітку 2019 року; про основні завдання розвитку сфери туризму Тернопільської області на 2019-2020 роки.

more...

Запрошуємо на святкування

28.05.2019 | 16:17
30 травня о 14 год в міському сквері відбудуться святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкуванні. more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Права майбутніх мам при вагітності, пологах та після виписки з пологового

28.05.2019 | 14:44

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, адже це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебуватив пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

more...

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ

28.05.2019 | 12:36

Протягом січня - квітня 2019 року 157 роботодавців поінформували Бучацьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості про наявність 634 вакансій. За видами економічної діяльності кожна друга вакансія пропонувалася в сільському господарстві, 14% - в роздрібній торгівлі, 8% - в закладах освіти , 5% - в будівництві та ін. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив  4773 грн.

more...

Особливості виконання Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року

28.05.2019 | 10:02

22.01.1993 року в Мінську (Республіка Білорусь) в рамках країн СНД, з метою забезпечення належного захисту прав і законних інтересів громадян та осіб, що проживають на їхніх територіях, була підписана Конвенція про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах (далі – Конвенція). 10.11.1994 року Верховною Радою України ратифіковано цю Конвенцію та 14.07.1995 вона набула чинності для України.

more...

До уваги

28.05.2019 | 09:57

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння для особистих селянських господарств населення.
Виплата часткового відшкодування витрат на установку здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою у поточному та попередньому роках, для власного користування нову установку індивідуального доїння вітчизняного виробництва за умови утримання не менше ніж один рік (від дати видачі паспорта або переміщення) на момент подання документів у своєму господарстві не менш як трьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, але не більш як 5000 гривень за одиницю.

more...
Усього: 9189
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема